НОВИНИ КАФЕДРИ (2013-2018 р.р.)

10.12.2018

У хакатоні, організованому GlobalLogic, який проходив 08-09.12.18, команда НАУ, складена з представників СКБ Sky при кафедрі електроніки ННІАЕТ здобула почесне 3-тє місце. Переможці к.т.н. Денис Навроцький, к.т.н. Олексій Савченко та студенти Дмитро Полторацький і Федір Катушонок під час хакатону написали програму керування розумним автомобілем з використанням протоколу V2X, запрограмували поведінку розумних автомобілів для стандартних і незвичайних ситуацій на дорозі (прийняття рішеннь щоб не відбулось зіткнення з непередбаченою перешкодою). Працездатність написаної програми було перевірено на практиці за допомогою діючих моделей авто, кожна з яких керується власним мікроконтроллером на Rasberry Pi 3, з використанням протоколу обміну даними V2X.
Під час хакатону команда працювала з ОС Ubuntu в IDE QT Creater, використовуючи мови програмування Python та С++. Здобутий досвід є дуже цінним. Дякуємо GlobalLogic за надану чудову можливість і співпрацю.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5


Фото 6                    Фото 7                    Фото 8




14.11.2018

13.11.2018 Національний авіаційний університет відвідав відомий японський учений Тошіо Ігучі з Національного інституту інформаційних і телекомунікаційних технологій, Токіо. Він виступив з лекцією Radar Measurement of Precipitation from Space, яка викликала великий інтерес професорів, аспірантів і студентів НАУ. На лекції також були присутні професори з львівської політехніки і харківського університету імені Каразіна. Ця подія була організована IEEE чаптером та інститутом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ, зокрема кафедрами електроніки (Фелікс Яновський і Рустем Сініцин) та АНС (Юлія Аверянова)



13.11.2018

Маса позитивних вражень і емоцій! Сьогодні студенти старшого курсу Київського електромеханічного коледжу, які цікавляться мікро- та наносистемною технікою і медичною електронікою, відвідали філіал кафедри електроніки НАУ у славетному підприємстві - ТОВ "НВО Телеоптик". Цю екскурсію організував Микола Бідний. Гості були вражені побаченим на одному з найуспішніших українських підприємств, яке використовує найсучасніші електронні та цифрові технології і експортує свою продукцію.



28.09.2018

ДО УВАГИ СПІВРОБІТНИКІВ!

01.10.2018 в 14.30 в ауд. 4-202 - збори трудового колективу ННІАЕТ!



03.07.2018

ДО УВАГИ ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ!

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ (2-й, 3-й та 5-й курс)

Дата, час, ауд. та вид вступного випробування на 2-3 курс

Дата, час, ауд. та вид вступного випробування на 5 курс





19.06.2018

ДО УВАГИ ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ!

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Фізична та біомедична електроніка» (Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти )

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Фізична та біомедична електроніка» (Другого (магістерського) рівня вищої освіти )

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Електронні системи» (Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти )

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Електронні системи» (Другого (магістерського) рівня вищої освіти )

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Електронні системи» (Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти )

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Електронні технології інтернету речей» (Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти )

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Електронні технології інтернету речей» (Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти)


15.06.2018

ДО УВАГИ СПІВРОБІТНИКІВ КАФЕДРИ ЕЛЕКТРОНІКИ ННІАЕТ!

18.06.2018 року на засіданні кафедри електроніки о 14:00 годині пройде голосування щодо обрання кандидатів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників. Кафедрою електроніки ННІАЕТ розглядаються настіпні кандидатури: Шутко Володимир Миколайович (на замещення посади професора) та Навроцький Денис Олександрович (на заміщення посади старшого викладача).

08.06.2018

День відкритих дверей Національного авіаційного університету!

9 червня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбудеться День відкритих дверей. Запрошуються випускники, абітурієнти, студенти коледжів, учасники Літньої школи-2018, учасники та переможці Всеукраїнських олімпіад НАУ.

День відкритих дверей НАУ


31.05.2018

Відповідно до оголошеного конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників, кафедрою електроніки ННІАЕТ розглядаються настіпні кандидатури: Шутко Володимир Миколайович (на замещення посади професора) та Навроцький Денис Олександрович (на заміщення посади старшого викладача).

28.04.2018

Сучасна електроніка, робототехніка, інформаційні технології, IoT, мікро- та наносистемна техніка та їх застосування від авіації до сучасного електронного медичного обладнання сконцентровані саме на кафедрі електроніки. Вчора в рамках цікавого заходу НАУ в таборі "Артек", що в Пущі-Водиці, старший викладач Денис Навроцький демонстрував деякі розробки нашого студентського конструкторського бюро. Всі буклети кафедри розійшлися дуже швидко. Чекаємо на здібну і амбітну молодь!

З повагою, Фелікс Яновський, завідувач кафедри.

                                                                             Фото

                                                                             Фото

26.04.2018

Студенти 203 групи кафедри електроніки разом з к.б.н. Ключко О.М. і к.т.н. Навроцьким Д.О. 18.04.18 відвідали Народний музей державного підприємства «АНТОНОВ» і меморіальний кабінет О.К. Антонова.

                                                                             Фото

16.04.2018

Вітаємо усіх учасників конкурсу науково-технічних розробок НАУ, який пройшов 04.04.18 в NAU HUB.
Від СКБ «Sky» при кафедрі електроніки у конкурсі прийняли участь п’ять команд (усі студенти з 104 групи), цього року ми зайняли 2 і 3 місця.

Три команди, які зайняли 2 місце:
Катушонок Федір, Полторацький Дмитро, Медик Ігор; "IoT пристрій для маркетингу"
Березівський Назарій, Новіков Костянтин; "Робот з голосовим керуванням"
Мудла Анна, Піхур Валерія. "Індукційний нагрівач"


Дві команди, які зайняли 3 місце:
Копа Владислав, Білоконенко Сергій; "Пристрій для просторового позиціювання дрона"
команда з одним іноземним студентом TSIENZA Smith Steven. "Магнітний левітатор"


Науковий керівник усіх проектів ст.викл. кафедри електроніки і керівник СКБ “Sky” к.т.н. Навроцький Денис.

Особлива подяка усім членам правління і голові НТСАДМВ Семеновій Ксенії за організацію і проведення конкурсу для студентів НАУ у NAU HUB.
Подяка Ісаєнко В.М. і Харченко В.П. за підтримку і натхнення.
Подяка дирекції ННІАЕТ за активну учать у проведенні конкурсу, особливо Одарченко Роману.
Подяка усім співробітникам кафедри електроніки за якісну підготовку студентів під керівництвом зав.каф. Яновського Ф.Й.
Окрема подяка організатору і науковому консультанту СКБ “Sky” проф. Білецькому А.Я.
Подяка випускникам кафедри за консультації і підтримку, особливо Свердловій Анастасії.
Подяка усім гостям, представникам різних фірм і організацій за незалежне оцінювання робіт та призи для учасників конкурсу.

З повагою, Навроцький Денис Олександрович

                                                                             Фото

                                                                             Відео

15.04.2018

HIRP Open



«Інноваційна дослідницька програма Хуавей» (HIRP Open) це нагорода строком 1-2 роки, яка підтримує на контрактній основі інноваційні дослідження на загальну суму від 30 000 до 70 000 USD (але не обмежується цією сумою, для проривних пропозицій можлива більша сума винагороди). Конкурс HIRP Open вже розпочато, пропозиції можуть бути подані у термін з 15 квітня по 30 травня 2018 р.

HIRP Open надає фінансові можливості для провідних університетів та науково-дослідних інститутів що ведуть інноваційні розробки у галузі комунікаційних технологій, комп’ютерних наук, інженерії та суміжних спеціальностей. HIRP Open має за мету відзначити та підтримати вчених світового рівня, які працюють на постійній основі на факультетах чи в інститутах, проводять інноваційні дослідження що становлять взаємний інтерес. Видатні переможці HIRP Open можуть бути запрошені для подальшої довготривалої співпраці з Huawei.

Більш детальну інформацію про програму Ви можете знайти у додатках нижче.

HIRP Open HIRP Open


10.09.2017

Міжнародний симпозіум MRRS-2017



Міжнародний симпозіум MRRS-2017 був дуже успішним!

В залі засідань Вченої Ради НАУ з 29 по 31 серпня проходили засідання 5-го Міжнародного IEEE симпозіуму «Microwaves, Radar and Remote Sensing». На короткій церемонії відкриття симпозіум привітали в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко, голова Вченої ради, проректор Валерій Чепіженко – голова оргкомітету і директор ННІАН Ігор Мачалін – заступник голови оргкомітету.

Симпозіум було організовано кафедрою електроніки ННІАН і SP/AES IEEE Chapter. Головою симпозіуму MRRS-2017, як і попередніх MRRS, був професор Фелікс Яновський. Голова програмного комітету – доцент Юлія Авер’янова. У повній відповідності з програмою, протягом 3-х днів було заслухано 60 доповідей, з яких 34 зроблені українцями (11 – з НАУ), а решта авторами з Китаю, Ірану, Німеччини, Туреччини, Мексики, Росії, США, Італії, Індії, В’єтнаму і Катару. Тобто 43% статей були із закордону. Це дуже високий показник для будь-якої міжнародної конференції. Якщо ж врахувати громадянство співавторів зроблених доповідей, то до списку країн слід додати Австралію, Данію, Францію, Велику Британію, Фінляндію і Гонконг, всього 18 країн. Це менше, ніж на наших конференціях MRRS, які відбувалися до 2014 року, але мабуть більше, ніж на інших фахових конференціях в Україні.

Відбувся конкурс на кращу статтю і доповідь серед молодих учених, який спонсорувався EuMA – Європейською мікрохвильовою асоціацією. Першу премію міжнародне журі віддало Adnan Saeed з Берлінського технічного університету, Німеччина. Дві другі премії присуджено Євгену Червоняку, аспіранту НАУ, Київ, Україна і Deniz Kutluay з міста Ізмір, Туреччина. Три треті премії отримали Francesca Ortolani з університету Sapienza, Рим, Італія, а також двоє українців – Ірина Пєстова з Наукового центру аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАНУ, Київ і Юрій Волк з Сумського державного університету, м. Суми. Крім того, приз журналу “Sensors” за кращу доповідь присуджено к.ф.-м.н. Марії Антюфєєвій з кафедри радіофізики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Україна.

Учасники конференції відвідали музей НАУ, навчальний ангар, а також Державний музей авіації НАУ. Вони були вражені його унікальною експозицією. Церемонія закриття з врученням нагород переможцям відбулася протягом Conference Dinner в історичному центрі Києва. Організатори отримали багато схвальних відгуків від учасників конференції.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5



19.05.2017

Нова освітня програма «Електронні технології інтернету речей»
IoT Electronic Technologies



Починаючи з 2017-2018 навчального року, Національний авіаційний університет першим в Києві відкрив нову освітню програму (спеціалізацію), пов’язану з Інтернетом речей (Internet of Things або скорочено IoT). Це стрімко зростаюча галузь, до якої, зокрема, відносяться такі технології, як «Промислова високотехнологічна інтернет інфраструктура», «Розумний та безпечний будинок», «Інтелектуальне місто», «Віртуальний маркетинг», «Комунікаційна та навігаційна техніка», «Віртуальні інженерні виробництва», і багато інших. Подібні технології найближчим часом охоплять всі типи діяльності людства (побутову, виробничу, навчальну, розважальну, соціальну, творчу, забезпечення безпеки тощо). Це – одна з головних тенденцій ІТ-індустрії. Стрімке зростання кількості розумних пристроїв та їх мереж в інтеграції зі споживачами відбувається на наших очах, а відповідних фахівців в Україні наразі практично немає. Тому підготовлені випускники у цій галузі є конче необхідними.

Величезний попит вступників на освітні послуги у галузі ІоТ підтверджується чисельними зверненнями абітурієнтів та прикладом успішного запуску подібних освітніх програм у Вільнюському технічному університеті імені Гедімінаса (Литва), Уотерфордському технологічному університеті (Ірландія), Стаффордширському університеті (Велика Британія), Технологічному університеті Лулео (Швеція), Нанкінському університеті інформаційних наук та технологій (Китай), а минулого року також і в Україні (Львівська політехніка). Освітня програма НАУ «Електронні технології інтернету речей» має свої особливості.

Мета освітньої програми – забезпечити здобуття знань, умінь і розуміння теоретичних основ та практичних принципів побудови мереж матеріальних інтелектуальних об’єктів, що оснащені електронними засобами первинного перетворення, обробки, зберігання і захисту інформації та комунікаційними інтерфейсами безпечного поширення даних з інтегруванням споживачів і матеріальних об’єктів (речей) засобами інтернет простору.

Особливості освітньої програми «Електронні технології інтернету речей» полягають у її переважній спрямованості на вивчення і створення сучасного апаратно-програмного забезпечення функціонування об’єктів Інтернету речей, тобто розумних електронних пристроїв та систем, які є вузлами загальної мережи з урахуванням специфічних потреб галузі, як то: енергозбереження, розподілені системи, хмарні технології, захист даних, ефективна рекуперація енергії, тощо.

Спрощуючи, можна сказати, що ми будемо вчитися створювати і обслуговувати «розумні речі». Ця нова освітня програма задумана, розроблена і буде розвиватися на основі поєднання університетської освіти з практикою створення, дослідження і експлуатації розумних пристроїв, систем і мереж з орієнтацією на реальні потреби ринку. Кафедра електроніки НАУ уже декілька років активно співпрацює з відомими фірмами в галузі ІТ технологій та електроніки, бере участь в університетських програмах від відомих розробників/виробників вимірювальної техніки, електронних компонентів і ІТ технологій, зокрема Rohde & Schwarz, ARM Ltd., Cypress Semiconductor, Intel PSG (Altera), Xilinx, Silicon Labs та іншими і має матеріальне оснащення та навчально-методичне забезпечення, необхідне для успішної реалізації зазначених навчальних і практичних задумів у новій освітній програми «Електронні технології інтернету речей», починаючи з набору 2017 р.

Уже кілька років студенти кафедри, бакалаври і магістри, що навчалися за попередніми, але також актуальними спеціалізаціями «Електронні системи» і «Фізична та біомедична електроніка» були зорієнтовані на виконання реальних проектів з виготовленням і демонстрацією діючих макетів, в яких часто використовувалися принципи IoT. На кафедрі працює Студентське конструкторське бюро SkyLab і Лабораторія цифрових, вбудованих та бездротових систем DEWLab https://www.facebook.com/dewlab.nau/. Навчання за новою програмою буде 100%-во орієнтовано на виконання бакалаврських проектів за заявками або/та із залученням до навчального процесу фахівців ІТ-індустрії, а також з практикою в ІТ-компаніях.

Ми приділяємо однаково серйозну увагу як апаратній, так і програмній складовим електронних технологій IoT, адже основою IoT є датчики і мікропроцесори, тобто це поєднання фізичних пристроїв з програмуванням і Інтернетом. Наші студенти уже сьогодні володіють різними мовами програмування і мають досвід розроблення розумних пристроїв, мобільних додатків, тестування програм і пристроїв, роботи з мікроконтролерами, сенсорами і актюаторами, проектування мікро- і наноелектронних схем. Все це є добрим підґрунтям IoT.

В грудні 2016 року команда студентів 3-4 курсу кафедри електроніки НАУ зайняла перше місце у регіональному конкурсі реальних розробок, що проходив у Львові саме у номінації IoT. А в березні 2017 року наші студенти брали участь у Всеукраїнському Хакатоні Аграрних Інновацій 2017, що відбувся в офісі Майкрософт, де було багато достойних суперників. Дві безсонні доби троє студентів писали код під мікроконтролери і веб-додатки за проектом «Розумна пасіка», використовуючи концепцію IoT, і побудували систему вуликів Smart beehive зі своєю базою даних і підключених до мережі Інтернет для забезпечення максимальної прибутку з кожного вулика. Більш детальна інформація про ці та інші проекти є на нашому сайті у Facebook, а також у YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=VHDNmYdUU1g&featu
https://www.youtube.com/watch?v=wMIxquq4kqU&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=RORB7V7GbDQ

Але у сучасному світі недостатньо лише розробити і виготовити продукт, його треба вміти правильно подати і вигідно продати. Тому певна увага буде приділена і менеджменту IoT. Крім того, сучасний фахівець має володіти англійською мовою. Тому, крім обов’язкового спецкурсу з англійської за професійним спрямуванням, буде можливість поступити на навчання в англомовні групи з викладанням всіх предметів англійською.

Випускники програми Електронні технології IoT зможуть працювати програмістами, дизайнерами розумних пристроїв, розробниками користувацьких інтерфейсів, тестувальниками апаратно-програмних комплексів, архітекторами програмного забезпечення. Вони також можуть займатися розробкою, виробництвом, сервісним обслуговуванням і реалізацією мікроелектронної та комп’ютерної техніки і комп’ютерних мереж, створенням програмного забезпечення для електронних систем, в тому числі авіаційних, комп’ютерним аналізом і моделюванням, атестацією та сертифікацією електронних пристроїв і систем різноманітного призначення, наприклад, розумної охоронної електронної техніки, систем керування, локальних і глобальних комп’ютерних мереж, систем збирання та передачі даних, систем криптографічного захисту і відображення інформації тощо.

Якісний склад науково-педагогічних працівників кафедри електроніки цілком задовольняє вимогам МОН щодо провадження освітньої діяльності за цим фахом. Наскільки нам відомо, наразі це єдина освітня програма з IoT в Києві. А кількість людей, що плідно займаються ІТ, і зокрема ІоТ, невпинно зростає як в Києві, так і в усьому світі. Ми сподіваємося що до нас прийде багато вмотивованих студентів першого курсу на навчання за унікальною освітньою програмою Електронні технології Інтернету речей на кафедрі електроніки Національного авіаційного університету.

Завідувач кафедри електроніки ІАН НАУ                                                                           Ф. Яновський

18.05.2017

Досвід участі студентів кафедри електроніки у хакатонах за технологіями IoT



Хакатон (англ. hackathon, від hack (хакер) та marathon — марафон) — захід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв'язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу (Вікіпедія).

Наприкінці 2016-го і в 2017-му роках наші студенти, що спеціалізуються за фахом «Електронні системи», декілька разів брали участь у хакатонах. Активно попрацювали Станіслав Бурмакін (5 курс), Ігор Закутинський (4 курс), Ігор Рабодзей (3 курс) і Андрій Куктенко (3 курс) та інші. Вони створювали команди у різних конфігураціях.

Перший хакатон Open Data & Local Media відбувся в НАУ 9-11 грудня в Просторі неформальної освіти NAUHUB. Ідеєю хлопців було розробити API для обробки відкритих даних інституту, на основі якого можна будувати свої додатки. За дві безсонні доби вони встигли це зробити. І як приклад використання розробленого API був створений крос-платформений мобільний додаток з розкладом студентів. Використовувалася технологія Ionic. На цих перших змаганнях наша команда не була серед переможців. (Хлопці вважають, що журі, в якому більшість складали люди з гуманітарною освітою, не змогло оцінити складність написання API). Але там фактично був створений колектив, і це був цінний досвід.

17 березня 2017 р. у Львові відбувся регіональний фінал міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів «ЗОЛОТИЙ БАЙТ-2017». Змагання з IT технологій відбувалися у 10-ти номінаціях. У номінації «IoT» (Internet of Things – Інтернет речей) ПЕРШЕ МІСЦЕ зайняла наша команда UkraineIS у складі трьох учасників.

Було представлено проект Smart Kvitka – інтелектуальна система поливу кімнатних рослин. Smart Kvitka дає можливість автоматизувати догляд за рослинами, а також отримати віддалений доступ для керування цим доглядом. Підключення і передача даних здійснюється через Wi-Fi. Виконуючи цей проект, автори намагалися максимально втілити концепцію Інтернету речей (IoT), а також створити модульне рішення для розумного будинку.

Концептуально Smart Kvitka має два рівня: 1) Hardware level, тобто фізичний пристрій з мікропроцесорною системою, яка працює з необхідною периферією (датчики вологості повітря, температури, вологості ґрунту тощо;
2) Software level, тобто програмний рівень, для взаємодії з користувачем. Фактично – це додаток для мобільних пристроїв iOS, Android, Windows Phone; а також – універсальний веб-інтерфейс.

На тих же змаганнях у номінації «Start-up» ДРУГЕ МІСЦЕ присуджено нашій команді Lynx. Це був значний успіх.

Наступним був Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій 2017. Хакатон проходив в офісі Майкрософт 24-26 березня. Було багато достойних суперників. Два дні наші хлопці писали код під мікроконтролери і веб-додатки за проектом Smart Beehive (розумний вулик, або розумна пасіка). Smart Beehive допомагає бджоляру використовувати дані з датчиків, що розміщені у вулику і краще доглядати бджіл для збільшення прибутку з кожного вулика. Концепція IoT дозволила побудувати систему вуликів, що має свою базу даних і підключена до мережі Інтернет. Як і Smart Kvitka, проект Smart Beehive включає Hardware (система пристроїв, що обробляє дані з датчиків вологості, температури, маси, активності бджіл, заряду батареї, система живлення з сонячною панеллю і батареєю) і Software (Adroid додаток і універсальний веб-інтерфейс). Така система забезпечує дистанційний догляд за станом кожного вулика. Наша команда посіла 3 місце і отримала грант на 10 тисяч гривень.

Тепер хлопці планують взяти участь в наступних змаганнях у Швейцарії. Бажаємо їм великих успіхів!

19.03.2017



17 березня у Львові відбувся регіональний фінал міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів «ЗОЛОТИЙ БАЙТ-2017». Змагання з IT технологій проходили у 10-ти номінаціях. У номінації «IoT» (Internet of Things – Інтернет речей)ПЕРШЕ МІСЦЕ зайняла команда UkraineIS у складі трьох учасників:

Станіслав Бурмакін, студент 6 курсу, спеціальність «Електронні системи» (Кафедра електроніки НН ІАН)
Ігор Закутинський, студент 4 курсу, спеціальність «Електронні пристрої та системи» (Кафедра радіоелектронних пристроїв та систем НН ІАН)
Ігор Рабодзей, студент 3 курсу спеціальність «Електронні пристрої та системи» (Кафедра електроніки НН ІАН).
У номінації «Start-up»ДРУГЕ МІСЦЕ присуджено команді Lynx – студент Андрій Куктенко, 3 курс, спеціальність «Електронні пристрої та системи» (Кафедра електроніки НН ІАН).

Кафедра електроніки пишається досягненнями наших студентів в IT технологіях. Зичимо їм подальших великих успіхів!


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4


Відео


03.03.2017



Вітаємо наших дорогих колег Анатолія Яковича Білецького та Дениса Олександровича Навроцького з отриманням чергових чотирьох патентів на способи криптографічного перетворення інформації.
Бажаємо Вам нових успіхів та досягнень!


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4


21.02.2017

АБІТУРІЄНТАМ КАФЕДРИ ЕЛЕКТРОНІКИ!



Запрошуємо абітурієнтів-2017 до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету з предметів: «Математика», «Фізика», «Хімія», «Англійська мова», «Українська мова та література» за результатами яких, при вступі на математично-природничі та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу

додаватиметься до 20 балів

Олімпіади буде проведено за графіком:

І (заочний відбірковий тур) – 19.03.2017 р., 25.03.2017 р. та 26.03.2017 р. в on-line режимі;
ІІ (основний тур) – 09.05.2017 р., 13.05.2017 р. та 14.05.2017 р. в університеті.

Кожен учасник, за бажанням, може взяти участь у І турі до п’яти предметів, у ІІ турі – не більше трьох. Участь – безкоштовна.
Реєстрація за посиланням http://idp.nau.edu.ua/olimpiady2017.

Рекламний буклет



19.02.2017

СТУДЕНТАМ І АБІТУРІЄНТАМ КАФЕДРИ ЕЛЕКТРОНІКИ!



Запрошуємо на конкурс



Видатні українці Канади



Для старшокласників додаткова інформація та обговорення 25 лютого об 11:00, НАУ, корпус 3, 4-й поверх, кафедра електроніки

Канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує про початок конкурсу для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України.

Як відомо, українці були одними з найперших переселенців, які збудували тоді ще зовсім молоду і маловідому Канаду. Внесок наших співвітчизників у розвиток культури та економіки цієї країни важко переоцінити.

Саме тому, з нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Незалежності Канади, канадська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує конкурс для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України та запрошує усіх охочих долучитися.

Фіналісти з України отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді. Фіналісти з Канади отримають можливість взяти участь у літній програмі в Торонто чи Ванкувері з метою ознайомлення українських учасників з діяльністю українських організацій та проведення тренінгів з лідерства.

До участі у конкурсі допускаються:
1. Учні старших класів (9-12 клас);
2. Студенти 1-3 курсів вищих навчальних закладів та коледжів.

Умови конкурсу

І. Задля участі у конкурсі конкурсанту потрібно:

1. Обрати видатну історичну або сучасну постать канадського українця (для прикладу, Роберта Лінн Бондар, перша канадка українського походження, яка побувала у космосі; Богдан Гаврилишин, канадсько-український меценат тощо).
2. Провести ґрунтовне дослідження стосовно обраної особистості.
3. На основі зібраного матеріалу відзняти невелике аматорське відео (максимум 3 хвилини).
У цій частині конкурсант має самостійно придумати сюжет. Вітається будь-яка креативна ідея – це може бути навіть інтерв’ю або документальний ролик, якщо є така можливість.
4. На початку або в кінці відео конкурсантом у довільній формі має бути зазначено про те, що даний відео ролик являється предметом конкурсу від O.W.L. Open World Learning (для прикладу, «Я беру участь у конкурсі канадсько-української організації O.W.L. Open World Learning з нагоди 125-річчя перших українських поселень в Канаді. Мене дуже вразила історія (ім’я обраної постаті), тому…»).

ІІ. Конкурсант повинен:

1. Завантажити відзняте відео на канал YouTube;
2. Заповнити анкету учасника, де вказати посилання на відео; (анкета - https://www.dropbox.com/s/ougaw3l4m23r6v4/2%D0%90%D0%9D%D0%9A%D0%95%D0%A2%D0%90.docx?dl=0)
3. Написати мотиваційного листа українською чи англійською (максимум одна сторінка друкованого тексту), де описати, чому обрана постать привернула увагу конкурсанта, та чому учасник конкурсу хоче взяти участь в програмі і приїхати на навчання;
4. Надіслати даний пакет документів на office@owl-study.com з поміткою «Конкурс» до 1 березня 2017 року включно;
5. Усі файли мають містити прізвище конкурсанта та назву документу (наприклад, «Прокопчук_анкета»).
6. Опублікувати короткий допис чи статтю в друкованих ЗМІ чи онлайн і надіслати копію публікації або посилання на неї.

ІІІ. Конкурсант надає згоду на розміщення відео у соціальних мережах та на сайті O.W.L Open World Learning.

IV. При визначені фіналістів, окрім контексту відео та відповідності його вимогам конкурсу, буде також взято до уваги кількість переглядів та вподобань відео у соціальних мережах та на каналі YouTube.

V. Результати конкурсу буде оголошено не раніше 15 березня 2017 року.

VI. Фіналістів буде оголошено публічно на сайті та у соціальних мережах O.W.L Open World Learning, а також листом на е-мейл. При визначенні переможців, перевага надаватиметься дітям Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників АТО, ветеранів та сиротам.

VIІ. Фіналісти конкурсу отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді.

За матеріалами сайту
http://owl-study.com/blog/osvitni-proekty/vydatni-ukrayinci-kanady

14.02.2017

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету з предметів:



«Математика»,
«Фізика»,
«Хімія»,
«Англійська мова»,
«Українська мова та література»

за результатами яких, при вступі на математично-природничі та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додаватиметься до 20 балів.

За всіма питаннями стосовно Всеукраїнських олімпіадах НАУ звертайтеся за адресою idp2@nau.edu.ua або за тел.: (044) 406-72-09
Детальна інформація щодо організації, проведення олімпіади та електронна реєстрація учасників за посиланням нижче.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ НАУ


Олімпіади буде проведено за графіком: І (заочний відбірковий тур) – 19.03.2017 р., 25.03.2017 р. та 26.03.2017 р. в on-line режимі; ІІ (основний тур) – 09.05.2017 р., 13.05.2017 р. та 14.05.2017 р. в НАУ . Кожен учасник, за бажанням, може взяти участь у І турі з п’яти предметів, у ІІ турі – не більше трьох.

07.02.2017



Всіх небайдужих до свого майбутнього і майбутнього нашої країни запрошуємо на День відкритих дверей кафедри електроніки Національного Авіаційного Університету 11 лютого 2017 року з 11.00 до 14.00. Проспект Космонавта Комарова 1, корпус 3, аудиторії 402-408.

Кафедра електроніки - одна з небагатьох в Україні укомплектована лабораторним обладнанням всесвітньо відомої фірми Rohde&Schwarz (Німеччина). Студенти мають унікальну можливість виконувати лабораторні, курсові та дипломні роботи, використовуючі найсучасніші вимірювальні прилади фірми Rohde&Schwarz.


Реклама кафедри



Фото 1                    Фото 2                    Фото 3


21.01.2017

21 січня 2017 року представники кафедри електроніки ННІАН взяли участь в проведенні Дня відкритих дверей НАУ де в цікавій формі представили спеціальності підготоки майбутніх фахівців.

Фото 1                    Фото 2                    Фото 3


03.12.2016



Summer School



10.11.2016


Запрошуємо на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту аеронавігації

Запрошуємо учнів та випускників навчальних закладів на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту аеронавігації, який відбудеться 12 листопада 2016 року об 11.00 і є одним із агітаційних заходів набору студентів у вищі навчальні заклади. Ви матимете можливість ознайомитись з усіма спеціальностями та спеціалізаціями, за якими здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців на випускових кафедрах інституту:

151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (Спеціалізації: «Системи управління і автоматики літальних апаратів», «Технології управління великими системами (організаційними)»);

153 «Мікро- та наносистемна техніка» (Спеціалізація: «Фізична та біомедична електроніка»);

171 «Електроніка» (Спеціалізації: «Електронні прилади та пристрої», «Електронні системи»);

172 «Телекомунікації та радіотехніка» (Спеціалізації: «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення», «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси», «Телекомунікаційні системи та мережі»);

173 «Авіоніка» (Спеціалізації: «Технічна експлуатація авіоніки», «Системно-маркетингова експлуатація авіоніки»);

272 «Авіаційний транспорт» (Спеціалізації: «Обслуговування повітряного руху», «Системи аеронавігаційного обслуговування», «Безпілотні авіаційні комплекси»),

Всі охочі також зможуть дізнатися про особливості вступної кампанії 2017 року та відвідати майстер-класи, які будуть організовані провідними викладачами на кафедрах інституту. Зареєструватися на майстер-класи можна за посиланням:

https://goo.gl/forms/Lbt8OtSzMYOGUNJn2


День відкритих дверей відбудеться за адресою:

м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корп. 4, ауд. 201.

За докладнішою інформацією звертайтеся до відповідального за навчально-методичну роботу навчально-наукового інституту аеронавігації Романа Сергійовича Одарченка (тел. (044)-406-71-25).

Будемо раді зустрічі з потенційними студентами у стінах Навчально-наукового інституту аеронавігації!

14.03.2016


ОДИНАДЦЯТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
“Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС ’2016”
27 червня - 1 липня 2016 р., Україна, м. Київ - с. Жукін

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції, яка є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.
З умовами участі Ви можете ознайомитись в документі нижчи

МОДС ’2016'



10.03.2016


Відповідно жо постанови Кабінету Міністрів України "Питання стипендіального забезпечення" від 12.07.2004 № 882, "Положення про імені стипендії Національного авіаційного університету", затвердженого наказом ректора від 14.06.2013 № 202/од. рішення стипендіальної комісії університету від 09.02.2016 протокол № 3 та рішення Вченої ради університету від 10.02.2016 протокол № 1, Верещинському Ігорю Ігоровичу, студенту 5-го курсу, група ЕС-509М, Навчально-наукового інституту аеронавігації (ННІАН), затверджено персональну стипендію імені академіка Кухтенка О.І. у розмірі 945.00 грн. на місяць на другий семестр 2015-2016 навчального року.

08.03.2016


З 8-м березня!

Кафедри електроніки щиро вітає всіх наших шановних співробітниць та студенток зі святом - 8-м березня! Бажаємо весни в душі, щастя, любові та здійснення усіх мрій!



07.02.2016


З Днем Народження!

Кафедра електроніки щиро вітає Яновського Фелікса Йосиповича з Днем Народження! Бажаємо йому міцного здоровья та успіхів в роботі!



19.11.2015




18.11.2015


З Днем Народження!

Кафедра електроніки вітає П’яних Бориса Єгоровича з Днем Народження!
Засвідчуємо глибоку повагу Вашому професіоналізму та цілеспрямованості. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, енергії та наснаги у всіх ваших справах!



19.10.2015


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НАУ!

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 22 жовтня 2015 року о 14-00 за адресою: пр. Космонавта Комарова, 1, актова зала 1 корпусу

Планом заходу передбачено:
– робота виставки у холі першого корпусу, до якої будуть залучені всі навчально-наукові інститути університету (13:30 – 14:00 );
– презентація НАУ в актовій залі (14:00 – 14:30 );
– концертна програма (14:30 – 15:00 ).

22.09.2015


“Стрибок у життя:)“

Програма “Стрибок у життя:)“, що надає чудову можливість для талановитих студентів реалізувати свій потенціал та розвинути професійні навички в умовах реального бізнес-середовища, сьомий рік поспіль запрошує майбутніх спеціалістів на практиці познайомитись з обраною професією та зробити перші кроки в своїй кар’єрі у великій успішній компанії.

“Стрибок у життя:)” – це комбінація теоретичного навчання та практичних завдань, які є частиною реальних бізнес-процесів. Вона передбачає також розробку та захист проектних робіт, як групових, так і індивідуальних, які оцінюють експерти компанії. Після завершення участі в програмі студенти не лише поглиблюють свої теоретичні знання, але й отримають цінний професійний досвід, а найталановитіші учасники – своє перше запрошення на роботу та можливість стати частиною дружної команди life:). Кожного студента в рамках “Стрибок у життя:)” супроводжує персональний куратор-менеджер life:), який допомагає учаснику на кожному кроці знайомства із власною професією.

Новий, восьмий набір до програми розпочинається 1 жовтня 2015 року. life:) чекає на майбутніх інженерів з телекомунікацій та ІТ, юристів, маркетологів, фінансистів та інших спеціалістів, які бажають пропрацювати з висококласними фахівцями та отримати практичні професійні навички. До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси, Львова та Дніпропетровська.

У нашому інституті презентація даної програми відбудеться 29 версня (вівторок) о 13-30 в аудиторії 4-201.

Запрошуються всі охочі!!!

20.09.2015


З Днем Народження!

Кафедра електроніки щиро вітає Мірошниченко Олександрe Сергіївнe з Днем Народження!
Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, сімейного щастя, енергії та наснаги у всіх ваших справах!



30.08.2015


IEEE Signal Processing Cup 2016

Call for Participation:
IEEE Signal Processing Cup 2016
Competition Topic: Exploring Power Signatures for Location Forensics of Media Recordings
The IEEE Signal Processing Society (SPS) invites you to participate in the Third Annual International Signal Processing Cup (SP Cup) Competition. The SP Cup aims to provide undergraduate students with opportunities to form teams and work together to solve a challenging and interesting real-world problem using signal processing techniques. The 2016 SP Cup will be held in March 2016 at the 2016 IEEE International Conference on Acoustics, Speech and Signal Processing (ICASSP, www.icassp2016.org/) in Shanghai, China. Three top teams from the preliminary round held before the conference will be selected and invited to present their work at ICASSP 2016, where prizes will be awarded.

All undergraduate students are encouraged to participate. Please feel free to distribute this email to students, friends, and colleagues who may be interested in this competition.

For technical details of the competition project, please visit: https://piazza.com/ieee_sps/other/sp1601/home.

(General information and resources are available on the Piazza education community platform without requiring a login; to access datasets and references as well as to participate in the community discussions and Q&A, please visit https://piazza.com/ieee_sps/other/sp1601 to set up a free account and use the access code “sp1603” to join as a student to “SP 1601: SP Cup 2016”.)

Participation in the Competition:

Each team participating in the competition is to be composed of one faculty member (to advise the team members), one graduate student (to assist the supervisor in mentoring undergraduate participants), and at least three but no more than 10 undergraduate students. At least three of the undergraduate team members must be IEEE SPS members or student members.

Participating teams must submit their projects by 17 January 2016. Each submission should include a report, in the form of an IEEE conference paper, on the technical details of the methods used and the results, as well as the programs developed (such as an executable program or an MATLAB App). More detailed submission guidelines will be posted on the SP Cup web page.

Participating teams must register to join the competition by 10 December 2015. And by 7 February 2016, three finalist teams will be identified to participate in the final competition at ICASSP 2016.

Important Dates:
10 December 2015: SP Cup online registration closes
17 January 2016: Submission deadline for participating teams
7 February 2016: Announcement of the final three teams
20 March 2016: Final competition at ICASSP 2016

Team Prizes:
The champion: $5,000
The first runner-up: $2,500
The second runner-up: $1,500

Each finalist team invited to ICASSP 2016 will receive travel supported by the SPS on a reimbursement basis. A team member is offered up to $1,200 for continental travel, or $1,700 for intercontinental travel. A maximum of three members per team will be eligible for travel support.

Inquiries:

- General inquiry: sp-enq-spcup@ieee.org

- Technical questions: please create an account and post your questions through the Q&A tool on the Piazza website (either as a public inquiry to the SP Cup 2016 community or a private message to the organizers). https://piazza.com/ieee_sps/other/sp1601/home, using access code “sp1603” to enroll.

Organizers:

The organization of 2016 SP Cup Competition is led by members of the IEEE Information Forensics and Security Technical Committee (IFS-TC), and overseen by the IEEE SPS Student Services Committee.


20.04.2015


Повідомляємо, що з 2015 року активно працюючу студентську гілку IEEE у НАУ очолює асп. Ксенія Семенова-Шелевицька.

Всіх шановних студентів електронних та інших спеціальностей ІАН та інших інститутів НАУ запрошуємо приєднатися до нас і стати членами IEEE – найбільшої і найпотужнішої у світі професійної організації.

https://www.facebook.com/groups/NAUIEEESB/


15.04.2015


8 квітня у рамках Міжнародної науково-практичної конференції ”Політ” в Інституті аеронавігації вже другий рік поспіль був проведений конкурс студентських науково-технічних робіт. На розгляд журі були представлені роботи студентів та аспірантів усіх без винятку випускових кафедр Інституту. Більшість представлених робіт має інноваційний характер та можуть мати неабиякий комерційний успіх та суспільну корисність. А тому висловлюємо щиру вдячність всім учасникам та їх науковим керівникам і маємо надію, що в наступному році рівень та кількість робіт буде тільки підвищуватись.

Результати конкурсу та переможці були оголошені 14 квітня.

Цьогорічним переможцем виставки ІАН, присвяченої Дню Космонавтики, стала кафедра електроніки.

Перше місце здобули: асп. Навроцький Д.О. і студ. Свердлова А.Д., їх науковий керівник проф. Білецький А.Я.




Фото 1                    Фото 2


Більше фотографій за посиланнями ВКонтакте або у Facebook.





25.03.2015


Запрошуємо всіх бажаючих в рамках Дня Відкритих дверей НАУ, який відбудеться 4 квітня 2015 року об 11.00 в актовій залі 1-го корпусу НАУ, зустрітися із керівним складом Інституту аеронавігації. Всі бажаючі матимуть можливість ознайомитись з усіма напрямами підготовки висококваліфікованих фахівців на випускових кафедрах інституту: аеронавігація, радіотехніка, телекомунікації, мікро- та наноелектроніка, електронні пристрої та системи, системна інженерія та авіоніка, а також зможуть дізнатися про особливості вступної кампанії 2015 року.

Зустріч із керівним складом ІАН відбудеться о 12.00 за адресою:

м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корп. 11, аудиторія 316.


За довідками можете звертатись за телефоном: (044)-406-71-25

ПРЕЗЕНТАЦІЯ



11.03.2015


Перелік програмних питань з дисциплін, які виносяться на фахове вступне випробування спеціальності 7(8).05080102 «Фізична та біомедична електроніка» та відповідний перелік програмних питань, які виносяться на вступний екзамен з іноземної мови, тепер можна знайти

ТУТ



10.03.2015


День відкритих дверей ІАН



14 березня 2015 року о 12.00 в Інституті аеронавігації НАУ відбудеться День відкритих дверей. Всі бажаючі матимуть можливість ознайомитись з всіма напрямами підготовки висококваліфікованих фахівців на випускових кафедрах інституту: аеронавігація, радіотехніка, телекомунікації, мікро- та наноелектроніка, електронні пристрої та системи, системна інженерія та авіоніка, а також зможуть дізнатися про особливості вступної кампанії 2015 року.

День відкритих дверей відбудеться за адресою:

м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корп. 4, ауд. 201.

За довідками можете звертатись за телефоном: (044)-406-71-25



08.03.2015


З 8 березня!

Чоловіча половина кафедри електроніки щиро вітає всіх наших дорогих жінок, співробітниць та студенток, з прекрасним святом весни - 8-м березня! Бажаємо Вам здоров'я, краси та щастя! Бажаємо, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, а в сердці завжди була весна! Зі святом Вас!


11.12.2014


Національний рекорд України

11 грудня в 14:00 в рамках благочинного конкурсу «Авіатор» відбудеться реєстрація національного рекорду України з вибудовуванням фігур літака з найбільшою кількістю людей. Перегляд трансляції події в реальному часі можливий за адресою http://ndiitt.nau.edu.ua/services/onlayn-translyaciyi.
See more at:
http://ndiitt.nau.edu.ua/news/1728-reiestraciya-nacionalnogo-rekordu-ukrayini#sthash.LLmEIpRA.dpuf.
Трансляція буде відбуватись за підтримки НДІ ІТТ НАУ.

Науково-Дослідний Інститут
Інтегрованих Телекомунікаційних Технологій

netadmin@nau.edu.ua


10.12.2014


Конкурс «Авіатор»

Сьогодні відбувся 3-й тур конкурсу "Авіатор". В ньому брали участь декілька студентів кафедри електроніки. Вітаємо учасників!

18.11.2014


З Днем Народження!

Кафедра електроніки вітає П’яних Бориса Єгоровича з Днем Народження!
Засвідчуємо глибоку повагу Вашому професіоналізму та цілеспрямованості! Бажаємо Вам міцного здоровья, сімейної злагоди та успіхів в роботі!



06.11.2014


Шановні колеги,

Мені приємно повідомити вас про організацію семінару з питань участі в 2-му етапі проекту мобільності ACTIVE.

Семінар організовано Відділом міжнародних зв’язків НАУ.

В семінарі візьме участь представник головного координатора проекту - Варшавської політехніки - пані Зеновія Шіц.

Запрошуємо вас, ваших представників та всіх зацікавлених осіб (викладачів, студентів, аспірантів, науковців) взяти участь в цьому заході.

Семінар відбудеться в НАУ 11 листопада 2014р. о 12:00 годині в ауд. 8-105 (корп.8).

Вебсайт проекту http://active.meil.pw.edu.pl/index.php/erasmus-mundus уже працює і приймає заяви і документи он-лайн до 1 січня 2015 року. Але ж не забувайте про нашу зимову відпустку.

Прошу розповсюдити цю інформацію по інститутах, факультетах і кафедрах інженерно-технічного спрямування.

З повагою,

координатор проекту від НАУ,
Ф. Яновський


05.11.2014


Завтра о 15:00 в ауд. 11-316 Ксенія Семенова зробить презентацію і поділиться досвідом успішної участі у конкурсі на стипендію фонду Віктора ПінчукаЗавтра.юа

Це буде корисно всім!

У конкурсі можуть брати участь студенти всіх курсів, включаючи дипломників (переможці будуть отримувати стипендію і після закінчення університету).

04.11.2014




www.life.ua/jump
Програма "Стрибок у життя:)"
СТРИБОК У ЖИТТЯ:) (постер)


06.10.2014


Міжнародна високотехнологічна компанія Melexis, що створює інноваційні аналогово-цифрові інтегральні схеми, рада запросити всіх бажаючих на презентацію за участю головного виконавчого директора компанії Франсуаз Шомбар та інженерів компанії.

Перша частина презентації присвячена темі: "Як процвітати у світі високих технологій" та відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом.

У другій частині презентації інженери компанії проведуть екскурс в історію мікроелектроніки, розкажуть цікаві факти, пов'язані з розробкою, та дадуть уявлення про те, як це - бути розробником у високотехнологічній компанії.

Презентація відбудеться 3 листопада 2014 року о 15-00 в 4-му корпусі КПІ, велика хімічна аудиторія.

Реєстрація на захід за посиланням: Реєстраційна форма для участі у презентації компанії Мелексіс

Best regards,

Elena Yurchak
HR Officer,
E-mail:



E-mail: elb@melexis.com
Website: www.melexis.com



19.10.2014


ОГОЛОШЕННЯ

Перший тур конкурсу «АВІАТОР-2015»
буде проходити
21 жовтня 2014 року

в аудиторії 8.106 Початок 15-30.
( не забудьте взяти 2 ручки і олівець )

Відділ міжнародних зв’язків НАУ (кімната 8.207)


11.10.2014


Леонід Кучма відвідав Національний авіаційний університет

1 жовтня 2014 року президент України (1994 – 2005) Леонід Данилович Кучма відвідав виставку кращих робіт студентів та аспірантів НАУ, що відбулась у 11.108. Особливий інтерес президента викликала робота аспіранта і асистента кафедри електроніки Дениса Навроцького. (науковий керівник д.т.н., проф. Білецький А.Я.),

Так само були відзначені роботи студентів нашої кафедри Когута Валерія Сергійовича (керівник Бідний М.С.), Cвердлової Анастасії Дмитрівни, Максименко Артема Володимировича та Семенюка Олександра Івановича.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4


06.10.2014


FFD 2015 Future Flight Design Competition

Dear Colleague,

Turkish Air Force Academy invites all university students to participate in the 3rd International Future Flight Design Competition (FFD 2015)
Competition will be held in ISTANBUL Hezarfen Airport in 8-10 May 2015.
Winners will be awarded by 7000, 5000 and 3000 TL (Turkish Liras).
You can access detailed information in Appendix or http://www.hho.edu.tr/ffd2015/index.html web page.
We would kindly ask you to advise your students about this educational activity.

Best Regards,

FFD Organization Committee



FFD-2015. Poster

FFD-2015. Rules


25.09.2014




24.09.2014


Наказ ректора НАУ про графік навчального процесу і роботи у 1-му семестрі 2014/2015 н.р.

Вчимося до 21.12.2014
Канікули у студентів з 29.12.2014 по 01.02.2015
Екзаменаційна сесія з 09.02.2015 по 22.02.2015 (в другій половині дня)

Вчимося по суботах за 1 тиждень:
— 27.09.2014 за 22.12.2014 (Пн)
— 11.10.2014 за 23.12.2014 (Вт)
— 25.10.2014 за 24.12.2014 (Ср)
— 08.11.2014 за 25.12.2014 (Чт)
— 22.11.2014 за 26.12.2014 (Пт)


Наказ ректора НАУ про графік навчального процесу і роботи у 1-му семестрі 2014/2015 н.р.


20.09.2014


INDUSTRIAL PH.D. POSITION WIRELESS COMMUNICATION

Dear all,
DTU opens an industrial Ph.D. position in wireless communications.
I would highly appreciate if you could distribute the enclosed flyer among the potential candidates.

Industrial PhD position in Wireless Communication in Oil and Gas Well Environments


INDUSTRIAL PH.D. POSITION WIRELESS COMMUNICATION


Thank you in advance,
Vitaliy Zhurbenko, Ph.D., Associate Professor,
Technical University of Denmark; Oersteds Plads, bldg. 348; DK-2800 Kgs.Lyngby; DENMARK;
ph: +45-4525-3820, fx: +45-4593-1634


15.09.2014


З Днем Народження!

Кафедра електроніки вітає Білецького Анатолія Яковича з Днем Народження!
Засвідчуємо глибоку повагу Вашому професіоналізму, цілеспрямованості та організаторському таланту. Нехай і надалі Ваше життя і праця будуть сповнені яскравого змісту, а накопичені життєвий досвід і мудрість допоможуть Вам досягти нових висот!



02.09.2014


Делегація НАУ у складі співробітників ІАН проф. Яновського Ф.Й., завідувача кафедри електроніки, доц. Авер’янової Ю.А., докторантки та інженера Пітерцева О.А., аспіранта з 26 по 28 серпня, брала участь у роботі міжнародної конференції Математичні методи в електромагнітній теорії – Mathematical Methods in Electromagnetic Theory (MMET -2014). У конкурсі молодих учених доповідь Олександра Пітерцева за публікацією «Efficiency estimation for the parametric radar algorithm of detection of probable aircraft icing zones» (автори О.А. Пітерцев і Ф.Й. Яновський) була визнана найкращою і отримала Приз IEEE AES Society – товариства аерокосмічних та електронних систем інституту інженерів радіотехніки і електроніки (IEEE).

Поздоровляємо переможця!


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4


Prize is awarded to Alexander Pitertsev
for the young author best paper in the corresponding topics at the conference


07.07.2014


Міжнародний радіолокаційний симпозіум IRS-2014

У зв'язку з напруженую ситуацією в Україні, проведення міжнародного радіолокаційний симпозіум IRS-2014 у червні цього року, було перенесено у Гданьск (Польща).

Участь в заході прийняли і представники від України та НАУ (9 чоловік), а співголовою симпозіуму був завідувач кафедри електроніки НАУ, професор Яновський Фелікс Йоспович .

Україна посіла друге місце за кількістю доповідей після Польщі.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3


ФОТОГАЛЕРЕЯ


06.07.2014


This is a special announcement for the ESoA Course:

Reflector and Lens Antennas

Chalmers, Gothenburg, 22-26 September 2014

Dear colleagues,
I am happy to announce the following:
There are six grants available providing free registration worth 440 EUR, sponsored by Ticra APS and Kildal Antenn AB.
For more details see the ESoA web page, see link below. The grants will be given to Master or PhD students. Please send a request to Prof Kildal before 1 August.
In the framework of the European School of Antennas, I am pleased to inform you that the course ?Reflector and Lens Antennas? will be organized by Chalmers University of Technology during the week 22-26 September.

The objective of this course is to give an overview of how to characterize and design reflector antennas and feeds for many different applications.

The course will cover the following topics:

- Mon: Peter Meincke from TICRA will present design and analysis techniques for reflector antennas. TICRA is recognized as the world-leader of commercial reflector antenna software, which will serve to illustrate the presentation by means of examples.

- Tue: Per-Simon Kildal and Jian Yang will contribute to the course with reflector and feed antenna designs and design methods that have been described in more than 30 journal articles and several patents, including successful commercializations. The lectures will cover: cylindrical reflector and line feed for EISCAT, small L-band reflector with beam-forming ring feed for satellite terminal, dual reflector feed system for radio telescope in Arecibo, hat feed for radio link antenna, and recent decade bandwidth Eleven feed for radio telescopes and satellite communications.

- Wed: Rob Maaskant will contribute to the course with antenna designs and design methods that have been described in 30 papers by Marianna Ivashina and himself. The lectures will cover: design of a wide-band Focal Plane Array (FPA) for future radio telscopes; effects of strong array element coupling on system analysis and optimization; receiver sensitivity and feed reflector interactions.

- Thu: Stefano Maci will present high frequency methods used to analyze reflection, diffraction and scattering from reflector antenna surfaces, such as geometrical optics, geometrical theory of diffraction, incremental theory of diffraction, and shadow boundary Integral techniques.

- Fri: Ronan Sauleau will review the lens antenna technologies and applications for millimeter and sub-millimeter wave applications. The lectures will cover: 1) the analysis, the synthesis and the optimization of dielectric focusing systems using HF and full-wave techniques 2) the design of homogeneous / multi-shell, axis-symmetric / arbitrarily-shaped lenses (integrated lens antennas, dielectric lenses, dome antennas).

Teachers: Peter Meincke (Ticra), Per-Simon Kildal, Jian Yang and Rob Maaskant (Chalmers), Stefano Maci (UNISI), Rona Sauleaus (IETR).

The course fee is 440 EUR for no-profit institutions and 1100 EUR for companies. The fee includes the course teaching, lunches, social dinner and coffee breaks.

For the detailed description of the course and how to registrate, please visit the web site: http://www.antennasvce.org/Community/Education/Courses/Locations

Best regards, Per-Simon Kildal

20.06.2014


Нещодавно Національним авіаційним університетом було підписано Угоду про співпрацю з Інститутом інформаційних і телекомунікаційних технологій Болгарської Академії наук!

Угода про співпрацю


13.06.2014


Кафедра електроніки вітає Навроцького Дениса Олександровича з успішним складанням тесту із загальної англійської мови


Фото 1                    Фото 2




02.06.2014


Інститут доуніверситетської підготовкипроводить набір на 8-ми місячні курси з підготовки до загальнонаціонального ЗНО та вступу у ВНЗ у 2014 - 2015 н.р. з навчальних дисциплін:українська мова та література,світова література, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська мова, історія України, всесвітня історія, основи журналістики, рисунок та композиція.
Навчання платне. Ліцензія МОН України АЕ № 270705 від 02 липня 2013 року.
Терміни навчання: 8-ми місячні ПК (01.10. – 31.05.),
Форма навчання: вечірня, щосуботня та заочна (у дні шкільних канікул).
Перелік документів, необхідних для вступу на підготовчі курси: ксерокопія 1, 2 та 11 сторінок паспорта (або свідоцтва про народження) замовника освітніх послуг (абітурієнт), ксерокопія сторінок паспорта та ідентифікаційного номера законного представника замовника освітніх послуг, 2 фотокартки розміром 3х4 см, довідка з навчального закладу та табель за 10 клас.
Прийом документів здійснюється за графіком: Пн. – Пт. (900 – 1700), Сб. (1000-1600).
Адреса та телефони: 03680, м. Київ, пр. Космонавта Комарова,1, корп. 8, каб. 610,
тел.: 406-74-04, 406-73-11, 406-72-09, 406-74-15, 497-41-24, т/ф. 497-52-84.
E-mail: idp@nau.edu.ua, idp2@nau.edu.ua. Web-сторінка: www.nau.edu.ua

27.05.2014


Rohde & Schwarz

Цього року кафедра електроніки ИАН розпочинає співпрацю з представництвом компанії Rohde & Schwarz в Україні.

Rohde & Schwarz - незалежний виробник електронних приладів і систем. Компанія є лідером у постачанні рішень в області вимірювального обладнання, теле-і радіомовлення, радіомоніторингу та пеленгації, спеціальної та професійної зв'язку. Створена більше 70 років тому, Rohde & Schwarz має глобальну мережу представництв і сервісних організацій більш ніж в 70 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться в Мюнхені, Німеччина.

22.05.2014


З Днем Народження!

Кафедра електроніки щиро вітає Вишнівського Олександра Володимировича з Днем Народження!
Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, сімейного щастя, енергії та наснаги у всіх ваших справах!



17.05.2014


У Кишиневі, столиці Молдови, 28-29 березня 2014 пройшла нарада, присвячена відбору учасників проектів EWENT і ACTIVE на 2014-15 навчальний рік. Ці проекти проводяться в рамках програми Erasmus Mundus з метою організації та фінансування стажувань українських студентів, аспірантів і викладачів в університетах Європейського Союзу та обмінів із зарубіжними колегами. У нараді взяв участь координатор проекту від НАУ - професор кафедри електроніки Фелікс Яновський.

За результатами наради відібрано 9 чоловік з НАУ (6 студентів та 3 викладача), які поїдуть до Польщі та Ірландії. До нас мають приїхати 6 осіб (5 студентів і 1 викладач) з Польщі та Іспанії.

Крім плідного вирішення робочих питань, делегати взяли участь у культурній програмі – екскурсії по знаменитим підземним винним галереям села Мілештій-Міч. Це винне місто з'явилося в вапнякових галереях на глибині 40 - 85 метрів в 70 -х роках минулого сторіччя. Воно є найбільшим в світі (Книга Рекордів Гіннеса) – 200 км загальної довжини природних галерей (підземних вулиць). Назва кожної вулиці відповідає назві вина, яке на ній зберігається – Фетяска, Аліготе, Каберне, Кодру, і т.д. Державне Підприємство Комбінату Якісних Вин «Мilestii Мici» має найбільшу в світі колекцією натуральних вин. Тут зберігаються вина, які створювали знамениті молдавські виноробники протягом півстоліття.

Крім того, учасники наради побували на грандіозному святкуванні знаменної події – введення безвізового режиму з Європейським Союзом для громадян Молдови. Свято відбулося під відкритим небом на «Кишинівському Майдані». У концерті на площі участь прийняв кращий рок-гурт України та Східної Європи «Океан Ельзи». А на зворотному рейсі додому, нашого вельмишановного колегу, очікувала несподівана і приємна зустріч з цією знаменитою групою та її вокалістом, співаком, музикантом і просто гарною людиною Святославом Вакарчуком (див. фото).


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5


08.04.2014


Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5


Фото 6                    Фото 7                    Фото 8                    Фото 9                    Фото 10


Звіт про проведення
Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів
«Політ. Сучасні проблеми науки»
Секція ЕЛЕКТРОНІКА


Тези доповідей


31.03.2014


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 - 11 класів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ5 квітня 2014 року об 11:00 за адресою: пр. Космонавта Комарова, 1, Центр культури та мистецтв НАУ. По завершенню заходу в Центрі культури та мистецтв запрошуємо відвідати Інститут аеронавігації. Зустріч з абітурієнтами відбудеться в 4 корпусі, аудиторії 203.

23.03.2014


Шановні студенти кафедри електроніки НАУ! Хочемо повідомити Вас, що Ви знаходитесь в нашій базі потенційних співробітників, оскільки у минулому ви подавали свої резюме на стажерські посади в компанії Melexis і дехто з вас успішно працює в нашій компанії.

Саме тому ми бажаємо запропонувати Вам взяти участь у проекті, що стартує в нашій компанії у відділі підтримки систем автоматизованого проектування. Проект направлений на сторення інтерфейсу з інтеграційною шиною даних та передбачає розробку коду мовами Python, C++.

Вимоги до знань та навичок:

- Володіння англійською мовою на високому рівні
- Знання мов програмування Python, C++, Tcl буде перевагою
- Знання Apache, PHP, PostgreSQL
- Хороші комунікативні навички

Ми пропонуємо роботу за гнучким графіком 20 годин на тиждень, що дозволить вільно суміщати роботу та успішне навчання в університеті.

Ми чекаємо на Ваше резюме англійською мовою.



Ми - міжнародна високотехнологічна компанія, що створює інноваційні аналогово-цифрові інтегральні мікросхеми. "Мелексіс" посідає 5 місце в світі серед компаній-виробників автомобільних сенсорів. На кожне нове авто, що сходить з конвейєра сьогодні, доводиться, в середньому, 6 мікросхем "Мелексіс".

Ми робимо мандрівки на авто безпечними!

Best regards,

HR Department,
4 Kotelnykova St.
Kiev 03115
Phone: +38 044 495 0794

Fax: +38 044 495 0701

E-mail: elb@melexis.com
Website: www.melexis.com

The content of the e-mail is CONFIDENTIAL and PROPRIETARY. Please read our disclaimer at http://www.melexis.com/mailpolicy

17.03.2014


Шановні колеги!!!

Прошу кураторів навчальних груп провести бесіди зі студентами, які проживають у АР Крим, та передати слова Ректора НАУ про те, що:
- навчання в НАУ триває у штатному режимі без будь-яких змін;
- студенти, які є вихідцями з АР Крим, безумовно залишаються студентами НАУ.
Також Кулик М.С. закликає всіх не піддаватися паниці.

За неодхідністю, прошу кураторів навчальних групп зателефонувати батькам студентів та дати особисті роз'яснення.

З повагою,
директор ІАН                                                                                                                                В.Чепіженко


16.03.2014


MIKON-2014 and IRS-2014

All members of the International Microwave Community traditionally participating in conferences MIKON and IRS are deeply upset by current traumatic events in Ukraine. We feel sincere sorrow and would like to transmit to all Ukrainians our words of sympathy and support.

Dear Members of the International Microwave and Radar Community, we would like to inform you that the Microwave & Radar Week MRW-2014 has been transfered from Lviv to Gdansk.

Both conferences MIKON-2014 and IRS-2014 will be held in parallel on June 16-18. Detail information on the venue and contact persons in Gdansk will be given in a few days.

Taking into account many requests of the regular MIKON and IRS participants, the deadline for submission of the full manuscripts has been extended by March 30.

Best regards
Organizing Committee of the M&R Week'2014


08.03.2014


Вітаємо з 8 березня!



Шановні викладачі, студентки та співробітниці кафедри електроніки!
Щиро вітаємо Вас зі святом 8 Березня – святом весни, кохання, надії та краси!
Бажаємо Вам гармонії та любові у ваших родинах, успіхів в навчанні та праці.
Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!


03.03.2014


ЗАПРОШЕННЯ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ІНСТИТУТУ АЕРОНАВІГАЦІЇ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 – 11 класів відвідати День відкритих дверей Інституту аеронавігації НАУ, який відбудеться 15 березня 2014 року об 12-00 за адресою: м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корп. 4, ауд. 201.

Для подальшого можливого вступу та навчання у Національному авіаційному університеті (НАУ), ви зможете ознайомитись з інформацією стосовно таких напрямів як мікро- та наноелектроніка та електронні пристрої та системи, за якими кафедра електроніки здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців.

15.02.2014


Набір слухачів на навчання англійської мови

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР CЛУХАЧІВ НА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ НА БАЗІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ – ПАРТНЕРА КАФЕДРИ АВІАЦІЙНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ -
M.L.S.College International (www.mls-college.co.uk)
З питань оформлення документів звертатись за тел. 067 405 9435.

14.02.2014


10, 11, 14 та 15 лютого на кафедрі електроніки ІАН пройшов захист дипломніх робіт студентів 6-го курсу спеціальностей "Мікро- та наноелектроніка" та "Електронні пристрої та системи".

Галерея

07.02.2014


З Днем Народження!

Кафедра електроніки щиро вітає Яновського Фелікса Йосиповича з Днем Народження!
Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах!



23.01.2014

18-й Міжнародний молодіжний форум
«РАДІОЕЛЕКТРОНІКА ТА МОЛОДЬ У ХХІ СТОЛІТТІ»



Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у роботі 18-го Міжнародного молодіжного форуму «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА ТА МОЛОДЬ У ХХІ СТОЛІТТІ», який відбудеться 14–16 квітня 2014 року.

1-е Інформаційне повідомлення


09.01.2014


Короткий курс лекцій

В листопаді-грудні 2013 р. практично протягом місяця д-р Фелікс Яновський прочитав короткий курс лекцій (30 годин) з Теорії радіолокаційних систем як запрошений професор Варшавського технологічного університету (Варшавська політехніка). То був регулярний курс для студентів і аспірантів. Ці лекції також відвідувала група слухачів з радарної компанії Bumar Elektronika S.A. Робота у Варшавській політехніці була настільки напруженою, що у професора зовсім не було часу для фотографій


Скачати фото 1     Скачати фото 2     Скачати фото 3     Скачати фото 4


Перша інформаційна зустріч студентів НАУ з керівниками проекту ACTIVE

Відбулася перша інформаційна зустріч студентів НАУ з керівниками проекту ACTIVE щодо стажування студентів, аспірантів і викладачів НАУ в університетах Польщі, Угорщини, Чехії, Італії, Франції, Іспанії, Англії та Ірландії. Як повідомлялося раніше, 12 листопада 2013 року перед зацікавленими слухачами виступили Завідувач міжнародного відділу НАУ к.е.н. Ольга Шевченко, координатор проектів EWENT і ACTIVE від НАУ проф. Фелікс Яновський та представник Варшавської політехніки – головного координатора зазначених проектів – пані Zenoviya Shits. Вони відповіли на численні запитання.
Заяви приймаються до 31 січня 2014 року он-лайн на сайті: http://active.meil.wp.edu.pl


Скачати фото 1     Скачати фото 2


Нарада представників університетів-партнерів проекту ACTIVE

Нарада представників університетів-партнерів проекту ACTIVE відбулася 26-27 листопада 2013 року у Варшаві. Національний авіаційний університет представляв координатор проекту, завідувач кафедри електроніки проф. Фелікс Яновський. Нарада визначила основні принципи відбору кандидатів і орієнтовний розподіл місць між країнами-учасниками.
У 2014 році заяви приймаються до 31 січня. Проект буде діяти принаймні протягом трьох років.
Вебсайт проекту http://active.meil.pw.edu.pl


Скачати фото 1     Скачати фото 2     Скачати фото 3     Скачати фото 4     Скачати фото 5


    Скачати фото 6     Скачати фото 7     Скачати фото 8


31.12.2013


З Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо студентів і викладачів кафедри елекроніки Інституту аеронавігації з Новим роком та Різдвом! Бажаємо усім професійного зросту, невичерпної енергії, геніальних творчих ідей!



27.12.2013


З Днем Народження!

Кафедра електроніки щиро вітає Іваницького Євгена Сергійовича з Днем Народження! Колеги бажають йому міцного здоровья, творчої наснаги та успіхів в роботі.



26.12.2013


Профорієнтація в АКЛ НАУ

20 грудня в Аерокосмічному ліцеї НАУ відбулася зустріч одинадцятикласників з викладачами кафедри електроніки Національного авіаційного університету з метою профорієнтації.


Скачати фото 1     Скачати фото 2     Скачати фото 3     Скачати фото 4


Скачати фото 5


25.12.2013


В розділі Навчальні матеріали ви відтепер можете знайти ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 «Бібліографічний запис, бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання». Методичні рекомендації з впровадження.

16.12.2013


З Днем Народження!

Кафедра електроніки щиро вітає Трохименко Андрія Івановича з Днем Народження! Колеги бажають йому міцного здоровья, сімейної злагоди та успіхів в роботі.



29.11.2013


18-й Міжнародний молодіжний форум
«Радіоелектроніка і молодь в XXI столітті»

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у роботі 18-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», який відбудеться 14 – 16 квітня 2014 року.

З тематичними конференціями Форуму, його умовами та вимогами можна ознайомитися тут.

09.11.2013


Європейський мікрохвильвий тиждень (EuMW)

Відбувся Європейський мікрохвильвий тиждень (EuMW) – найбільша і найпотужніша наукова конференція в Європі у галузі електроніки і техніки надвисоких частот, радіоелектронних систем та їх компонентів. У цьому році ця визначна подія EuMW-2013 проходила у Нюрнбергзі, Німеччина з 7 по 12 жовтня. Тиждень EuMW-2013 включав три конференції і грандіозну виставку.

Національний авіаційний університет був представлений доповідями, які зробили Фелікс Яновський, завідувач кафедри електроніки, Олександр Пітерцев, аспірант кафедри електроніки і Інна Івашко, аспірантка кафедри електроніки, яка зараз знаходиться на стажуванні в Делфтському технічному університеті, Нідерланди.

Одна доповідь була виконана в рамках конференції EuMC-2013 – European Microwave Conference і дві доповіді – на конференції EuRAD-2013 – European Radar Conference.

Фінансування відрядження в Нюрнберг було здійснено за рахунок грантів Європейської мікрохвильової асоціації EuMA.


Скачати фото 1     Скачати фото 2     Скачати фото 3     Скачати фото 4     Скачати фото 5


Скачати фото 6


08.11.2013


З нагоди міжнародного Дня студнта ВМГО "Студентська республіка" за оргпідтримки МОН України проводитиме регіональні етапи Всеукраїнського конкурсу "Кращий студент України".

Дата проведення київського регіонального етапу: 17 листопада 2013 р.

Метою заходу є виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.

Детальна інформація та обов'язкова онлайн-реєстрація - на сайті studrespublika.com.






31.10.2013


Починається робота за проектом ACTIVE за програмою Erasmus Mundus Action 2 з обміну з технічними університетами Європейського Союзу.
Перша інформаційна зустріч із студентами, аспірантами і викладачами НАУ відбудеться 12 листопада 2013 р. на V парі (15:20) в аудиторії 1-001.

Учасники проекту з ЄС:

Warsaw University of Technology , Poland
Czech Technical University in Prague, Czech Republic
Ecole Centrale de Nantes, France
Budapest University of Technology and Economics, Hungary
Dublin Institute of Technology, Ireland
University of Trento, Italy
University of the Basque Country, Spain
University of Southampton, United Kingdom


16.10.2013


22-25.10.2013 р. у Міжнародному виставковому центрі, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 буде проходити виставка "Охорона здоров'я 2013". Отримати електронний квиток на виставку, а також ознайомитися з інформацією по виставці можна на сайті http://www.publichealth.com.ua/



Відвідування виставки особливо корисно для напряму підготовки: 6.050801 «Мікро-та наноелектроніка» Спеціальність: 7/8.05080102 «Фізична та біомедічна електроніка»

На виставці представлено booth фірми "Телеоптик", де працює філія кафедри електроніки

05.10.2013


У рамках співробітництва з Університетом "Партенопе" в Неаполі, Італія відкрито прийом заяв для аспірантів:

Call for Application to the PhD program of the Department of Enginering Universita di Napoli Parthenope.

We have 5 open positions with a Scholarship (about 12000 Euro/year for three years, from 1st Jan. 2014 to 31 Dec. 2016), and 5 positions without scholarship. We could find additional scholarships in case of very good PhD students.

The deadline for applications is Oct. 17, 2013 but it should be preferable that foreign students apply some days before.

Research activity in field of Electronics, Radio Engineering, Radar Systems and Image Processing.

Детальна інформація в меню "Міжнародне співробітництво". У НАУ звертатися до проф. Яновського Ф.Й., зав. кафедри електроніки.

03.10.2013


26 вересня 2013 р. відбувся науковий семінар організований кафедрою електроніки спільно з українським відділенням Інституту інженерів з радіотехніки і електроніки IEEE SP/AES Joint Chapter. З доповіддю «Дзеркальна симетрія (mirror symmetry, looking glass) та деякі задачі математичної фізики і криптографії» виступив професор кафедри електроніки М.М. Глазунов.


Скачати фото 1 Скачати фото 2 Скачати фото 3 Скачати фото 4





17.09.2013


STATISTICAL METHODS OF SIGNAL AND DATA PROCESSING (SMSDP-2013)


Шановні колеги, 16-17 жовтня 2013 відбудеться конференція STATISTICAL METHODS OF SIGNAL AND DATA PROCESSING (SMSDP-2013)/ Статті приймаються на трьох мовах – англійській, українській та російській. Чекаємо Вас серед учасників!

Більш детальну інформацію ви можете отримати за адресою:
STATISTICAL METHODS OF SIGNAL AND DATA PROCESSING (SMSDP-2013)


06.09.2013


Студенти кафедри електроніки


Наукові роботи студентів кафедри електроніки Ксенії Семенової (Шелевицької) та Оксани Семенової перемогли на Всеукраїнському конкурсі "Завтра. UA" і вибороли стипендію Фонду Віктора Пінчука. Увага! Ксенія Семенова має абсолютно найвищий рейтинг по Україні!

Загальний рейтинг учасників Сьомого конкурсу - 2012/13 Стипендіальної програми "Завтра.UA"