ДОСЯГНЕННЯ, НАГОРОДИ, ПРЕМІЇ

За значні наукові досягнення і заслуги, ряд співробітників кафедри визнані гідними високих державних і міжнародних нагород і почесних звань, а також відзнак Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. З них особливо варто відзначити такі нагороди і почесні звання:


 • Д.т.н., проф. Яновський Ф.Й.
  - Указом Президента України присвоєно звання «Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки», 1996 р. за цикл наукових досліджень, розробок, виробництво і впровадження в експлуатацію вітчизняних бортових радіоелектронних систем і комплексів забезпечення польотів в складних метеорологічних умовах.

 • Д.т.н., проф. Білецький А.Я.
  - Указом Президента України присвоєно звання «Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки», 2000 р. за створення вітчизняних комплексних тренажерів і дослідницьких пілотажних стендів нового покоління на базі високоефективних технологій.

 • Д.т.н., проф. Яновський Ф.Й.
  - Рішенням Міжнародного IEEE Fellow-комітету і Ради директорів IEEE присвоєно почесне звання IEEE Fellow – найвища міжнародна відзнака в галузі електротехніки та електроніки – з формулюванням «За видатний внесок у створення бортових радіолокаційних систем для безпеки польотів» – 2008 р.

 • Д.т.н., проф. Білецький А.Я.
  - Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України», 2011 р.


 • Д.т.н., проф. Уланський В.В.
  16 травня 2017 року рішенням вченої ради Британського Інституту математики та її додатків Уланський В.В. обраний "Fellow of the Institute of mathematics and its applications" за видатні досягнення в галузі прикладної математики.

  21 лютого 2020 року рішенням Інституту інженерів електриків та електронників (США) була присуджена ступінь IEEE Senior member.
Відзнака Державного департаменту США пофесора кафедри Азнакаєв Е.Г.
 • Д.т.н., проф. Яновський Ф.Й.
  Розпорядженням Голови Верховної Ради України № 389-к від 30 червня 2017 нагороджено Грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед українським народом" Яновського Фелікса Йосиповича, завідувача кафедри Національного авіаційного університету.

 • Д.т.н., проф. Яновський Ф.Й.
  Указом Президента України від 16 травня 2021 року № 195/2021 Яновському Феліксу Йосиповичу присвоєно Почечне звання "Заслужений діяч науки і техніки України".
  Кафедра вітає свого шановного колегу та бажає йому подальших успіхів!

  УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №195/2021