НОВИНИ КАФЕДРИ

13.02.2024Стаття «A Historical Survey of Corrective and Preventive Maintenance Models with Imperfect Inspections: Cases of Constant and Non-Constant Probabilities of Decision Making» (автори В. Уланський та А. Раза), яка опублікована в журналі Aerospace (Швейцарія) 18 січня, посіла перше місце серед найбільш переглянутих статей цього року (з майже 150 статей).

https://www.mdpi.com/journal/aerospacehttps://www.mdpi.com/2226-4310/11/1/92

04.02.2024Професор Уланський В.В. третій рік поспіль отримав запрошення від керівника даних світового рейтингу університетів Times Higher Education взяти участь у дослідженні академічної репутації.

Світовий рейтинг університетів Times Higher Education є остаточним списком кращих університетів світу з упором на дослідницьку місію. Це єдина глобальна рейтингова таблиця університетів, яка оцінює дослідницькі університети за всіма основними завданнями: викладання (середовище навчання); дослідницьке середовище (обсяг, дохід та репутація); якість дослідження (результати дослідження); промисловість (передача знань) та міжнародні перспективи (персонал, студенти та дослідження). Він використовує 18 ретельно відкаліброваних показників ефективності, щоб забезпечити найбільш повне та збалансоване порівняння.

Ось лист, який отримав проф. Уланський В.В.:THE's Global Academic Reputation Survey InvitationDear Vladimir Ulansky,

We would like to invite you to take part in the next Times Higher Education World University Rankings by completing THE's Global Academic Reputation Survey.

THE's Academic Reputation Survey is available in 12 languages - Arabic, Chinese (multiple versions), English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Spanish, and Turkish.
You have been selected based on your record of research publication. We appreciate your participation.
The headline results of the survey will be published in the form of the THE World Reputation Rankings, and will inform the outcome of THE's World University Rankings 2025.
The survey is strictly invitation-only; Universities cannot make nominations or supply contact lists, and individuals cannot nominate themselves for participation. Therefore, your participation, together with those of other highly regarded academics, will help us to generate a comprehensive view of global higher education and THE's relevant rankings.
Kind regards,
Chief Data Officer
Times Higher Education


12.01.202311 січня до нас завітали учні випускових класів найкращого в Україні Природничо-наукового ліцею № 145, які є членами Малої академії наук України. Їх зустріли доценти Євген ГАБРУСЕНКО та Денис НАВРОЦЬКИЙ. Відвідучвачі дізналися про можливості навчання за освітніми програмами кафедри ЕРМІТ та перспективами подальшого працевлаштування. Гості також ознайомилися з можливостями науково-технічної творчості студентського конструкторського бюро "Скай". Академіки Малої академії наук одразу зрозуміли, що йдеться про вельми актуальні теми вбудованого програмування, робототехніки та безпілотних систем. Отже - чекаємо талановиту молодь в якості наших студентів!

Фото 1                    Фото 2                    Фото 3


08.12.2023

В жовтні 2023 р. професор Уланський В.В. був обраний Full Member престижного товариства наукових досліджень - Sigma Xi (USA). Членство в Sigma Xi можливо тільки за запрошенням, при цьому члени номінують інших на основі їх дослідницьких досягнень або потенціалу. Згідно з уставом товариства бути обраним у повноправне членство - Full Member має особа, яка продемонструвала видатні досягнення як оригінального дослідника в галузі чистої або прикладної науки. Sigma Xi була заснована в Корнелльському університеті у 1886 році та є одним із найстаріших і найпрестижніших товариств. Цілі Sigma Xi спрямовані на те, щоб відзначити видатні досягнення у наукових дослідженнях та заохочувати співпрацю між дослідниками у всіх галузях науки та техніки. Понад 200 лауреатів Нобелівської премії були членами Sigma Xi, включаючи Альберта Ейнштейна, Енріко Фермі, Річарда Фейнмана та ін.


07.12.2023

Воркшоп для викладачів та студентівЗапрошуємо викладачів та студентів на воркшоп, який відбудеться 12 грудня о 15.30 на ютуб-каналі в режимі прямої трансляції: https://www.youtube.com/@StrikePlagiarism
06.12.202304.12.2023 і 06.12.2023 проведено онлайн зустрічі в фаховому коледжі інженерії, управління та землевпорядкування.

Фото 1                    Фото 2                    Фото 3


24.11.2023Студенти Київського фахового коледжу комп`ютерних технологій та економіки НАУ на екскурсії в філії кафедри ЕРМІТ НВО "Телеоптик" 24 листопада 2023 року.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5Фото 6


17.11.202317 листопада 2023 року відбулась онлайн зустріч зі студентами і викладачами Київського фахового коледжу комп`ютерних технологій та економіки (КФКТЕ) НАУ.


Фото 1


13.11.2023

Науково-педагогічні працівники кафедри ЕРМІТ розширюють профорієнтаційну роботуПротягом вересня-листопада нашими науково-педагогчними працівниками - професором Сергієм МІРОШНИЧЕНКО, доцентом Олександрою МІРОШНИЧЕНКО, доцентом Євгеном ГАБРУСЕНКО та старшим викладачем Миколою БІДНИМ, проведено більше 10 профорієнтаційних заходів. Серед них - науково-популярні лекції в провідних ліцеях Києва: ліцеї "Основа", "Петропавлівський", "Універсум", Природничо-науковий ліцей № 145, Авіакосмічний ліцей НАУ. Крім того, наші працівники брали участь у заходах "День професій" та "День відкритих дверей" у дистанційному режимі, а також у відвідуванні студентів випускового курсу Київського коледжу електронних приладів. А 10 листопада на філію кафедри НВО "Телеоптик" завітали студенти випускового курсу Київського коледжу інформаційних систем і технологій (КІСІТ). Відвідувачів вразило те, що вони побували у роботодавця наших випускників та стейкхолдера кафедри С.І.Мірошниченко, який водночас є головою Ради роботодавців ФАЕТ. Екскурсанти також були приємно здивовані процесами розробки і виробництва сучасних діагностичних комплексів з авторським апаратним та програмним забезпеченням. Чекаємо випускників шкіл, ліцеїв та коледжів в якості наших студентів!


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5Фото 6                    Фото 7                    Фото 8                    Фото 9


10.11.202310 листопада голова ради роботодавців ФАЕТ НАУ, директор НВО "Телеоптик" та професор кафедри ЕРМІТ (за сумісництвом) Сергій Мірошниченко зустрів, за своїм основним місцем роботи, студентів випускового курсу Київського фахового коледжу інформаційних систем і технологій. Відвідувачі були ознайомлені зі структурою НВО, виробничою діяльністю та можливостями працевлаштування після навчання за освітніми програмами ФАЕТ НАУ. Особливе враження на випускників коледжу справило те, що на даному НВО реалізовано повний цикл від задуму до готової продукції — сучасних діагностичних електронних комплексів з авторським апаратним та програмним забезпеченням.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5


01.08.2023Вітаємо доцента кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей (ЕРМІТ) Навроцького Дениса з отримнням сертифікату від GlobalLogic по курсу “ІТ-інструменти для викладачів”
https://www.globallogic.com/ua/about/events/course-for-teachers/

Було цікаво, дякуємо GlobalLogic

Теми лекцій:
04.07 - Тренди в IT-освіті 2023-2024
06.07 - ІТ-тренди 2023-2024
11.07 - Огляд актуальних мов програмування 2023
12.07 - Сучасні технології та інструменти онлайн-навчання
18.07 - Штучний інтелект — що це таке і як він працює?
20.07 - ChatGPT: як використовувати його для організації онлайн-навчання
25.07 - Кібербезпека та захист інформації
27.07 - Основи Рroject Мanagement
01.08 - Ефективна комунікація. Частина 1
03.08 - Ефективна комунікація. Частина 2. Вирішення конфліктних ситуацій

Корисні матеріали:
Записи усіх лекцій доступні за посиланням
https://www.youtube.com/playlist?list=PLipGbz33Ay3FM6kqtz0-aTTSIFKzn124E

Кому цікаво обговорити можливості співпраці університету й GlobalLogic, пишіть на пошту university.program@globallogic.com


Фото 1


28.08.2023За графіком навчального процесу 2-го курсу магістрів:
01.09.2023 - 24.09.2023 Переддипломна практика (Залік 22.09.2023)
25.09.2023 - 01.10.2023 Кваліфікаційний екзамен
02.10.2023 - 24.12.2023 Дипломне проектування
25.12.2023 - 31.12.2023 ЗАХИСТ кваліфікаційних робіт
КОНКРЕТНІ ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ БУДУТЬ ОГОЛОШЕНІ ПІЗНІШЕ
З приводу екзамена звертатись до асистента Іваницького Євгена Сергійовича (ecivan1@ukr.net)


ПРОГРАМА кваліфікаційного екзамену
здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр»
Галузь знань 17 «Електроніка та телекомунікації»
Спеціальность 171 «Електроніка»
Освітньо-професійна програма «Електронні системи»


ПРОГРАМА кваліфікаційного екзамену
здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр»
Галузь знань 15 «Автоматизація та приладобудування»
Спеціальность 153 «Мікро- та наносистемна техніка»
Освітньо-професійна програма «Фізична та біомедична електроніка»


ПРОГРАМА кваліфікаційного екзамену
здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр»
Галузь знань 17 «Електроніка та телекомунікації»
Спеціальність 171 «Електроніка»
Освітньо-професійна програма «Електронні прилади та пристрої»
28.06.202327 червня нашу кафедру відвідали випускники Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування. Відвідувачів зустріли координатор профорієнтаційної роботи ФАЕТ, доцент кафедри Євген ГАБРУСЕНКО та керівник Студентського конструкторського бюро "Sky" доцент Денис НАВРОЦЬКИЙ. Наша кафедра вже рівно 20 років має міцні стосунки з даним коледжем в усіх сферах освітньої діяльності: Євген ГАБРУСЕНКО у 2009 році брав участь у розробленні освітніх документів коледжу, деякі наші викладачі працюють у ньому за сумісництвом, а випускники коледжу стають нашими студентами. Відвідувачі були приємно здивовані розвитком нашої лабораторної бази і партнерської підтримки. Шановні випускники шкіл, ліцеїв та коледжів, час обирати своє майбуття! За подробицями звертайтеся на сторінкі нашого офіційного сайту та на зазначені в них контакти.


Фото 1                    Фото 2


26.05.202326 травня 2023 року нашу кафедру відвідали учні випускних класів видатного Київського ліцею "Універсум". Гостей зустріли доцент кафедри та відповідальний за профорієнтаційну роботу ФАЕТ Євген ГАБРУСЕНКО, доцент кафедри та керівник студентського конструкторського бюро "Скай"Денис НАВРОЦЬКИЙ, професор кафедри Олександр ЛІПІНСЬКИЙ. Відвідувачі були приємно вражені можливостями наших лабораторій та студентського конструкторського бюро у забезпеченні освітнього процесу, а також партнерською підтримкою та можливостями подальшого працевлаштування. ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ, НЕ ГАЙТЕ ЧАСУ - ОБИРАЙТЕ СВОЄ МАЙБУТТЯ! Більш докладну інформацію Ви знайдете на сторінках нашого сайту.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3


16.05.202315 травня професор Уланський В.В. та к.т.н. А. Раза опублікували в журналі "Aerospace" (Швейцарія) статтю «Classification of Systems and Maintenance Models» (DOI: https://doi.org/10.3390/aerospace10050456). Журнал належить до другої категорії наукових журналів (Quartile Q2), індексується в базах Scopus і Web of Science, а також має імпакт-фактор 2,66.


Фото 1                    Фото 2


05.05.202304.05.2023 на кафедрі ЕРМІТ відбувся онлайн науковий семінар, на якому проф. Білецький А.Я. виступив з доповіддю "СИНТЕЗ НЕЗВІДНИХ ПОЛІНОМІВ ТА ЇХ КРИПТОГРАФІЧНІ ЗАСТОСУВАННЯ". У семінарі брали участь студенти, викладачі та науковці з різних університетів України. Учасники семінару взяли активну участь у дискусії та відмітили високий рівень представлених наукових результатів.


Фото 1                    Фото 2


13.04.202312 квітня профорієнтаційна команда нашої кафедри на чолі з координатором профорієнтаційної роботи ФАЕТ, доцентом Євгеном Габрусенко, взяла участь у Дні відкритих дверей НАУ, який вперше за 3 роки прооходив наживо у приміщенні Приймальної комісії. Наші викладачі розповіли відвідувачам про особливості вступу, навчання, про зміст освітніх програм та перспективи подальшого працевлаштування. ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ, ЛІЦЕЇВ ТА КОЛЕДЖІВ, ЧАС ОБИРАТИ СВОЄ МАЙБУТТЯ! Детальну інформацію про можливості нашої кафедри, зміст освітніх програм, лабораторне оснащення тощо, Ви можете знайти на сторінках нашого сайту.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3


19.03.2023Професор Уланський В.В. прийняв участь в 13-му дослідженні академічної репутації (Global Academic Reputation Survey), яке проводить Clarivate (домівка Web of Science та InCites), щоб зробити внесок у розробку всебічних профілів провідних академічних закладів у всьому світі. Результати опитування складають рейтинг найкращих світових університетів "US News Best Global Universities Ranking" (https://rb.gy/nvutbh) — довідник для наукової спільноти, адміністраторів університетів і студентів у всьому світі.

Участь в опитуванні можлива лише за запрошеннями, щоб запобігти маніпулюванню результатами, а учасники ретельно відбираються за географічним розташуванням і дисципліною для статистично релевантної вибірки. Основним джерелом вибору учасників опитування був список авторів публікацій у журналах, охоплених Web of Science™. У 2022 р. було відібрано 4381 респондентів зі 122 країн. З Європи – 680 респондентів. З них - 170 у напрямку Engineering and Technology.


Фото 1                    Фото 2


16.03.2023Стаття «Uncertainty Quantification of Imperfect Diagnostics» (автори проф. В. Уланський та к.т.н. А. Раза), яка була опублікована в журналі "Aerospace" (Швейцарія) 27 лютого, увійшла в топ три найбільш звантажуваних статей цього року з вебсайту редакції (https://doi.org/10.3390/aerospace10030233). За січень та лютий в журналі опубліковано 203 статті.


Фото 1


28.02.202327 лютого професор Уланський В.В. та його захищений аспірант А. Раза опублікували в журналі "Aerospace" (Швейцарія) статтю «Uncertainty Quantification of Imperfect Diagnostics» (DOI: https://doi.org/10.3390/aerospace10030233). Журнал належить до другої категорії наукових журналів (Quartile Q2).

Фото 1                    Фото 2


27.02.2023Наші викладачі разом зі вчителями авіакосмічного ліцею НАУ вже багато років є керівниками науково-дослідних робіт учнівської молоді за планами Малої академії наук України. У поточному навчальному році учениці авіакосмічного ліцеюОлександра Благая (група 301) та Валерія Філімончук (група 302) під керівництвом доцента Євгена Габрусенко і вчительки фізики Ірини Аносової стали переможцями районного туру та призерами міського туру учнівських наукових робіт Малої академії наук за напрямом "Технічні науки". Їх також запросили на декілька міжнародних конференцій обдарованої молоді. Побажаємо їм успіхів у подальшому навчанні та науково-технічній діяльності!

Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4


12.02.2023Коди класів кафедри ЕРМІТ (2 семестр 2022-2023 н.р.)


19.01.2023Подяка (Національна академія наук України, Національний центр “Мала академія наук України”). За високий професіоналізм і активну участь у роботі журі Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проектів “InventorUA”. Наказ НЦ “МАНУ” від 13.12.2022 р. № 311. Доценту кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Національного авіаційного університету Навроцькому Денису Олександровичу.

Фото 1


21.11.2022Професор Уланський В.В. другий рік поспіль взяв участь у дослідженні Глобальної академічної репутації для визначення світового рейтингу університетів Times Higher Education World University Rankings. «Кандидатури експертів обираються на основі їх публікацій у наукових журналах. Експерт презентує як свою наукову дисципліну, так і країну.Опитування проводиться виключно за запрошенням. Університети не можуть висувати кандидатури або надавати списки контактів, а окремі особи не можуть висувати свої кандидатури для участі. Таким чином, участь запрошеного разом з іншими шановними вченими допоможе отримати всебічне уявлення про глобальну вищу освіту та відповідні рейтинги Times Higher Education. Опитування спирається на тих, хто найкраще розуміє перевагу у викладанні та дослідженнях, тобто на самих учених. Унікально ретельне і збалансоване опитування поширюється та аналізується, щоб показати фактичний розподіл вчених у всьому світі на останніх даних Організації Об'єднаних Націй».

Для визначення академічної репутації було запропоновано такі питання:

1. Найкращі дослідницькі університети світу

Будь ласка, виберіть до 15 університетів у світі (у будь-якому порядку та з будь-якої країни), які, на Вашу думку, проводять найкращі дослідження у Вашій предметній галузі.

2. Найкращі дослідницькі університети з Вашого досвіду

Тепер, думаючи лише про Ваш безпосередній досвід, або через зустрічі, або через співпрацю з ними, будь ласка, виберіть до 15 університетів у світі (у будь-якому порядку та з будь-якої країни), які Ви вважаєте найкращими дослідницькими університетами у своїй предметній галузі знань. Будь ласка, подумайте лише про наукові дослідження для цього питання.

3. Найкращі навчальні університети світу

Будь ласка, виберіть до 15 закладів у світі (у будь-якому порядку та з будьякої країни), які, на Вашу думку, пропонують найкраще навчання у Вашій предметній галузі.

4. Найкращі навчальні університети з Вашого досвіду Тепер, думаючи лише про Ваш безпосередній досвід, або через зустрічі, або через співпрацю з ними, будь ласка, виберіть до 15 закладів у світі (у будь-якому порядку та з будь-якої країни), які Ви вважаєте найкращими навчальними університетами у своїй предметній галузі знань. Будь ласка, подумайте лише про навчання для цього питання.

5. Додаткові найкращі дослідницькі університети Вашої країни

Тут Ви можете додати до 6 додаткових університетів, які, на Вашу думку, мають особливу дослідницьку заслугу у Вашій країні

6. Додаткові найкращі навчальні університети Вашої країни

Тут Ви можете додати до 6 додаткових закладів, які, на Вашу думку, мають особливу викладацьку заслугу у Вашій країні

Наступні 4 питання стосувалися критеріїв, за якими експерт вибирав найкращі університети

17.10.2022

Запрошуємо студенток НАУ і всіх бажаючих на курси Пілотес дронівFacebook

Instagram

Безкоштовно можна навчитись керувати дронами призначеними для гуманітарних і військових місій.

Кращі з пілотес отримають можливість, за бажанням, виконувати бойові завдання разом з спецпризначенцями ЗСУ, ГУР, ССО, СБУ, НГУ або передавати свій досвід далі, ставши інструктором.

Гуманітарний дрон “Sofi” може доставляти вантажі в окуповані селища, допомагати в пошуку поранених, будувати карти місцевості для логістичних шляхів волонтерських конвоїв.
Дрон “Оса” для військових цілей.Школа Пілотес співпрацює зі Студентським конструкторським бюро “Sky” при кафедрі ЕРМІТ. Також, СКБ “Sky” запрошує відповідальних студентів-волонтерів для збирання дронів.


Фото 1


29.09.2022

X Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті" – "Безпека в авіації та космічні технології"Шановні викладачі і співробітники кафедри, запрошуємо вас на X Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті" – "Безпека в авіації та космічні технології". 28-30 вересня 2022 рокуПрограма

Засідання нашої секції 3.5 "Електроніка та телекомунікації в авіації" відбудеться 30 вересня з 14-00 до 15-30.
Посилання Google Meet25.09.2022

Формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти в
Національному авіаційному університеті здійснюється відповідно до
нормативних документів університету з використанням автоматизованої системи
(АС ФІОТ).


УВАГА!

Обрання здобувачами вищої освіти освітнього ступеня магістра
вибіркових дисциплін на 2022-2023 навчальний рік (Етап 1)
відбудеться з 6:00 до 23:00 28 вересня 2022 р.Блок рекомендованих вибіркових дисциплін
ОПП "Електронні системи"Математичні методи оптимізації в електроніці

Новітні технології кодування та захисту інформації

Моделювання електронних пристроїв та систем

Адаптивні антенні системи

Технології штучного інтелекту

Стандартизація та сертифікація електронної технікиБлок альтернативних вибіркових дисциплін
ОПП "Електронні системи"Відновлювальні джерела енергії

Основи стеганографії

Електронні пристрої навігації та спостереження

Автоматизація виробництва електронних систем

Супутникові інформаційні технології

Екологічна електронікаБлок рекомендованих вибіркових дисциплін
ОПП "Електронні прилади та пристрої"Технології локації та навігації у приміщеннях

Моделі поширення радіохвиль

Електронні засоби телекомунікацій

Технології кібербезпеки

Моніторинг електромагнітних випромінювань та контроль сигналів електронної апаратури

Кодування і декодування сигналів в електронних технологіяхБлок альтернативних вибіркових дисциплін
ОПП "Електронні прилади та пристрої"Льотний контроль засобів аеронавігації

Основи стеганографії

Системи посадки повітряних суден

Оптимізація проєктних рішень

Організація бізнесу, його облік та аналіз (економічна, фінансова, банківська, страхова сфери, транспортна галузь, фрилансери та ін.)

Супутникові інформаційні технологіїБлок рекомендованих вибіркових дисциплін
ОПП "Фізична та біомедична електроніка"Технології навігації та позиціонування в приміщеннях

Енергозберігаючі технології

Променева діагностично-терапевтична техніка

Біофотонні процеси

Сімейства цифрових логічних схем

Підповерхнева радіолокаціяБлок альтернативних вибіркових дисциплін
ОПП "Фізична та біомедична електроніка"Електроніка біохімічних процесів

Мікропроцесорні системи в біомедичній практиці

Методи біоінженерії

Молекулярна біологія та генетика

Матеріали та прилади інфрачервоної техніки

Вакуумна мікро - та наноелектроніка.19.09.2022

Результати проведення фахових іспитів на ОС "Магістр"
153 Фізична та біомедична електроніка

171 Електронні прилади та пристрої

171 Електронні системи01.07.2022

Конкурсні пропозиції набору здобувачів вищої освіти
освітнього ступеня БАКАЛАВРПРОГРАМА
кваліфікаційного екзамену
здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр»
галузь знань 15 «Автоматизація та приладобудування»
зі спеціальності 153 «Мікро- та наносистемна техніка»
освітньої програми «Фізична та біомедична електроніка»

ПРОГРАМА
кваліфікаційного екзамену
здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр»
галузь знань 17 «Електроніка та телекомунікації»
зі спеціальності 171 «Електроніка»
освітньої програми «Електронні системи»

ПРОГРАМА
фахового вступного випробування
за освітньою програмою підготовки фахівців з вищою освітою
освітнього ступеня «Магістр»
Галузь знань: 17 «Електроніка та телекомунікації»
Спеціальність: 171 «Електроніка»
ОП: «Електронні системи»

ПРОГРАМА
фахового вступного випробування
за освітньою програмою підготовки фахівців з вищою освітою
освітнього ступеня «Магістр»
Галузь знань: 17 «Електроніка та телекомунікації»
Спеціальність: 171 «Електроніка»
ОП: «Електронні прилади та пристрої»

ПРОГРАМА
фахового вступного випробування
за освітньою програмою підготовки фахівців з вищою освітою
освітнього ступеня «Магістр»
Галузь знань: 15 «Автоматизація та приладобудування»
Спеціальність: 153 «Мікро- та наносистемна техніка»
ОП: «Фізична та біомедична електроніка»14.06.2022

Конкурсні пропозиції набору здобувачів вищої освіти
освітнього ступеня БАКАЛАВР
Конкурсні пропозиції на 2022 від ЕРМІТ

Про надання конкурсних пропозицій 2022-2023


08.06.20227 червня 2022 р. в Університеті KULeuven (Бельгія) на факультеті інженерних наук захищено дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії аспірантом О. Московко. Тема дисертації: «Метод схемотехнічного аналізу періодичних стаціонарних режимів нелінійних електронних кіл на основі ряду Котельникова-Шеннона». До складу журі увійшли чотири професори Католицького університету Льовена, два професори Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» та один професор Національного авіаційного університету (ФАЕТ, кафедра електроніки, робототехніки, моніторингу та технологій Інтернету речей – Уланський В.В.).

KULeuven, заснований в 1425, був центром навчання протягом майже шести століть. Сьогодні це університет з найвищим рейтингом у Бельгії, а також один із найстаріших та найвідоміших дослідницьких університетів у Європі. Він посідає 42-е місце у світовому рейтингу університетів 2022 року.

Спільнота KULeuven включає 100 студентів та 21 співробітника з України.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3


14.01.2021За результатами засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 21.12.21 була акредитована освітня програма «Електронні технології інтернету речей» за спеціальністю 171 «Електроніка». Це нова та перспективна освітня програма, що відповідає сучасним трендам розвитку електроніки та інформаційних технологій відкрита кафедрою електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей (ЕРМІТ) в 2017 році. Особливість та унікальність цієї освітньої програми полягає в тому, що в ній, на фундаменті електроніки, вперше поєднані в єдину навчальну систему сенсори і актюатори, програмно-апаратні засоби обробки сигналів та обміну даним, мережеві технології та електронні системи моніторингу і керування, що власне і складає сучасне поняття «інтернету речей».В ході акредитації експертна група та галузева експертна рада особливо відмітили професійну кваліфікацію викладачів, задіяних до реалізації освітньої програми, зокрема те, що з 25 нормативних навчальних дисциплін 11викладають НПП з науковим ступенем доктора наук, серед яких 2 Заслужені діячі науки і техніки України; та високий рівень матеріально технічного забезпечення, зокрема лабораторію від компанії GlobalLogic, філію на виробничому підприємстві НВП «ТЕЛЕОПТИК», конструкторське бюро “Sky” та велику кількість сучасного обладнання. Що підтверджується оцінками «А» з відповідних критеріїв. Таким чином освітня програм «Електронні технології інтернету речей» стала третьою акредитованою бакалаврською програмою на кафедрі ЕРМІТ акредитованою за останні 9 місяців на ряду з програмами «Електронні системи» і «Фізична та біомедична електроніка».

Кафедра висловлює подяку за підтримку, допомогу та безпосередню участь в процесі акредитації: ректорату, відділу ліцензування та акредитації,відділу моніторингу якості вищої освіти, навчально-методичному відділу, деканату ФАЕТ та всім хто допомагав у акредитації наших освітніх програм.

03.11.2021Доцент нашої кафедри і керівник СКБ "Sky" Навроцький Д.О. отримав сертифікат від GlobalLogic про успішне завершення ProCamp C/Embedded. Було цікаво, різні лектори і цікаві теми. Поглиблене вивчення C, Git, CMSIS, HAL, FreeRTOS та багато іншого за 2,5 місяця. Завдання виконувались на платі STM32F303-Discovery (кожен учасник ProCamp отримав від GlobalLogic плату). Окрема подяка менторам, які допомогали виконувати і перевіряли завдання. Це плюс до компетенцій нашої кафедри, яка має лабораторію від GlobalLogic.


Фото 1                    Фото 2


02.11.2021Сьогодні на факультет, а саме на кафедру електроніки (ЕРМІТ) прибув професор з університету штату Невада, США Mark Walker.
Відбулася перша зустріч в офісі декана ФАЕТ, а потім проф. Вокер відвідав кафедру ЕРМІТ, де він буде працювати протягом місяця. Візит підтримується фондом Фулбрайта. Будуть проведені численні лекції для наших студентів і викладачів, обговорення нашого співробітництва з університетом Невади та компанією PrecisionFly Drone Mapping LLC, яку заснував професор.


Фото 1                    Фото 2


26.10.2021Сьогодні 26.10.2021 проф. Фелікс Яновський взяв участь у відкритті і виступив з доповіддю як Keynote Speaker на конференції International Symposium on Unmanned Systems and the Defense Inductry, що відбулася в Howard University (Вашингтон) у гібридному форматі.
Були дуже цікаві доповіді професорів з MIT, Duke University, Washington University in St. Louis, Howard University (всі США) і Universiti Putra Malaysia. Доповідь нашого професора, в якій він спочатку презентував Національний авіаційний університет і зробив короткий огляд досягнень кафедри ЕРМІТ в електронних технологіях IoT для UAV, а потім детально зупинився на оригінальних результатах когерентно-поляриметричного дистанційного зондування, викликала дуже великий інтерес. Приємно!


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4


23.10.2021На кафедрі ЕРМІТ розпочалася акредитація освітньої програми 171 "Електронні технології інтернету речей", яку проводить Національне агенство з забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). 27-го та 29-го жовтня проходять зустрічі експертної групи НАЗЯВО з керівництвом НАУ, студентами та викладачами, які задіяні в освітній програмі. Бажаємо успіхів нашим колегам!

20.10.2021Професор В. Уланський, його аспірант А. Раза та магістрант Д. Мільке опублікували статтю "Two-Terminal Electronic Circuits with Controllable Linear NDR Region and Their Applications" в журналі «Applied Sciences» (Швейцарія), який має імпакт-фактор 2,679 та індексується в наукометричних базах даних Scopus і Web of Science.
https://www.mdpi.com/2076-3417/11/21/9815

Professor V. Ulansky, his Ph.D. student A. Raza and M.Sc. student D. Milke recently published an article "Two-Terminal Electronic Circuits with Controllable Linear NDR Region and Their Applications" in the journal "Applied Sciences" (Switzerland). The journal has an impact factor of 2.679 and is indexed in the Scopus and Web of Science scientometric databases.
https://www.mdpi.com/2076-3417/11/21/9815


Фото 1                    Фото 2


18.10.2021Знову хороша новина. Професора кафедри ЕРМІТ Фелікса Яновського (Felix Yanovsky) запрошено бути Keynote Speaker міжнародної конференції International Symposium on Unmanned Systems and the Defence Industry (ISUDEF 2021), що відбудеться в HOWARD University, Washington DC 26-28 жовтня у гібридному форматі.
Зверніть увагу, що тут НАУ опинився в дуже непоганій компанії з Massachuzetts Institute of Technology (MIT), Duke University та іншими відомими навчальними і науковими закладами США і світу.

Фото 1


12.10.2021СКБ “Sky” при кафедрі ЕРМІТ Національного авіаційного університету набуває популярності серед студентів університетів України. Так, студент Максим Дашко з Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримкою СКБ “Sky” створив автоматичний хімічний дозатор, що в складі наборів для титрування спрощує проведення експериментів без зайвих витрат. Максим виграв усі три тури конкурсів від "Мала академія наук України" в Україні. У Гонконгу Максим представляв Україну на міжнародному конкурсі Global Youth Science and Technology Bowl. Керівник СКБ “Sky”, к.т.н., доцент Денис Навроцкий (Denys Navrotskyi) є одним з керівників Максима.
СКБ "Sky" спеціалізується на електронних технологіях інтернету речей (IoT) і робототехніці. Остання нагороджена робота також грунтується на ідеях IoT, а створений дозатор керується зі сматфона.
Детальніше про конкурс у Гонконгу: https://ce.hkfyg.org.hk/gystb/


Фото 1


02.10.2021

УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ BITREK ВСТАНОВИЛА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ З ЕЛЕКТРОННИХ ТЕХНОЛОГІЙ ІНТЕРНЕТУ РЕЧЕЙ
Фото 1


Керівник відділу фото-, відеомоніторингу компанії Bitrek Попков Владислав Кирилович презентує обладнання своєї компанії.


Фото 2


01.10.2021

Конкурсні заявки на грантові НДРУ вересні 2021 успішно подані і зареєстровані конкурсні заявки на грантові НДР, які використовують електронні технології інтернету речей:
1. КОНКУРС СПІЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО – ТУРЕЦЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЄКТІВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ У 2022–2023 рр. "Mobile air monitoring system for hazardous pollution alerts and fire prevention". Науковий керівник - Яновський Ф.Й. Виконавці - Карпенко В.І., Навроцький Д.О., Азнакаєв Е.Г., Семенова К.І. та студентка Лепська Я.Я.
2. Рамкова європейська програма "Горизонт" HORIZON-CL5-2021-D5-01-06 на 2022-2024 рр. "Design and digital simulation of the next generation of AVIatiONelectrICal flying systemS, Proposal Acronym: AVIONICS". Від кафедри ЕРМІТ в рамках заявки подано три проєктні технології. Лідери проєктів: Яновський Ф.Й. та Уланський В.В. Планується залучати студенітв і аспірантів.

28.09.202123 вересня Слободян Олександр Петрович захистив кандидатську дисертацію на тему «Спектральний метод перетворення сигналів у радіотехнічних системах на основі магнітооптичного перетворювача» за спеціальністю 05.12.17 у спец. раді Д 26.062.08 при НАУ. Наук. керівник Сібрук Леонід Вікторович.

Вітаємо Олександра Петровича та його керівника з цією подією!

26.08.202126 серпня доцентка нашої кафедри Щербина Ольга Алімівна успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня ДОКТОР ТЕХНІЧНИХ НАУК.

Колектив кафедри ЕРМІТ щиро вітає Ольгу Аліміну, а також її наукових консультантів професорів Яновського Фелікса Йосиповича та Ільницького Людвига Яковича.

Це значне досягнення кафедри і всього факультету.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5


22.07.2021Професор Уланський В.В. і його захищений аспірант А. Раза опублікували в журналі Heliyon (Математика) статтю «Узагальнення критеріїв мінімаксу та максиміну в грі проти природи для випадку часткової апріорної невизначеності» (https://www.sciencedirect.com/.../pii/S2405844021016017). Heliyon (Cell Press & Elsevier) належить до вищої категорії наукових журналів (Quartile Q1). Це дослідження пропонує новий критерій вибору оптимального рішення в грі проти природи в умовах часткової апріорної невизначеності. Запропонований підхід також узагальнює критерії Байєса, Вальда, Севіджа, Гурвича і Лапласа, оскільки мінімальна середня виплата (або ризик) для кожного з цих критеріїв може бути отримана з формул статті.

05.06.2021

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №195/2021За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, професору Яновському Феліксу Йосиповичу присвоєно звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»!

Кафедра вітає свого шановного колегу та бажає йому подальших успіхів!


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №195/2021Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4
04.06.2021

Сертифікату НАЗЯВО про акредитацію освітньої програми 171 "Електронні системи"Вітаємо колектив кафедри ЕРМІТ з отриманням Сертифікату НАЗЯВО про акредитацію освітньої програми 171 "Електронні системи" на наступні 5 років!


Сертифікат 171 "Електронні системи"
31.05.2021Шановні колеги, згідно порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад, в четвер 03.06.2021 відбудеться засідння кафедри, на якому обговорюватимуться кандидатури претендентів на посади завідувача кафедри, професорів, доцентів, старшого викладача та асистентів!15.04.2021На кафедрі ЕРМІТ розпочалася акредитація освітньої програми 153 "Фізична та біомедична електроніка", яку проводить Національне агенство з забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). 15-го та 16-го квітня проходять зустрічі експертної групи НАЗЯВО з керівництвом НАУ, студентами та викладачами, які задіяні в освітній програмі. Бажаємо успіхів нашим колегам!12.04.2021

Рішення за наслідками розгляду акредитаційної справи (ОП "Електронні системи" (спеціальність 171 «Електроніка»))Вітаємо колектив кафедри ЕРМІТ з успішною акредитацією ОП 171 "Електронні системи" на 5 років. Рішення ухвалене НАЗЯВО на засіданні 08 квітня 2021 р., протокол № 5 (48).

Рішення за наслідками розгляду акредитаційної справи
06.04.2021

ХХI Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»5-9 квітня 2021 року кафедра електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей взяла участь у роботі ХXІ Міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4Фото 5                    Фото 6                    Фото 7                    Фото 8


19.02.2021

До уваги випускників!
Скан
18.02.2021

До уваги студентів 4 курсу!Заява на тему кваліфікаційної роботи спеціальності 153 «Мікро- та наносистемна техніка»
ОПП «Фізична та біомедична електроніка»Заява на тему кваліфікаційної роботи спеціальності 171 «Електроніка»
ОПП «Електронні системи»Титульна сторінка кваліфікаційної роботи

03.02.2021Дирекція Національного центру «Мала академія наук України» висловила науковопедагогічному колективу та керівництву НАУ вдячність за підтримку «Малої академії наук України», спрямованої на виявлення та розвиток наукової освіти талановитої учнівської молоді.

Національний центр «Мала академія наук України» нагородила Навроцького Дениса Олександровича, доцента кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій за високий професіоналізм та активну участь у роботі журі XI Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Диплом Національного центру «Мала академія наук України» вручив в.о. проректора з наукової роботи НАУ Володимир Дружинін.

Дирекція центру висловила надію на подальшу плідну співпрацю в рамках майбутніх освітніх проектів «Малої академії наук».


Фото
01.02.2021На кафедрі ЕРМІТ розпочалася акредитація освітньої програми 171 "Електронні системи", яку проводить Національне агенство з забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). 1-го та 2-го лютого проходять зустрічі експертної групи НАЗЯВО з керівництвом НАУ, студентами та викладачами, які задіяні в освітній програмі. Бажаємо успіхів нашим колегам!29.12.2020Карантинні обмеження не заважають нам поширювати інформацію про наші можливості серед майбутніх вступників! Так, 26 грудня відбулась дистанційна зустріч координатора з профорієнтаційної роботи Габрусенко Євгена Ігоровича з випускниками Коледжу комп'ютерних технолгій та економіки (Київ, Дарниця). А вже 29 грудня активісти випускних курсів даного коледжу відвідали нашу кафедру, з дотриманням протиепідеміологічних мір. Їх зустріли доцент Габрусенко Євген Ігорович, професор Азнакаєв Емір Ганеєвич та доцент Навроцький Денис Олександрович. Особливо їхню увагу привернуло наше конструкторське бюро "Sky" на чолі з Денисом Навроцьким (фото), де вони побачили досягнення нашої студентської науково-технічної творчості. Для багатьох з відвідувачів були знайомі основні поняття з робототехніки, тому ми запросили їх виконати сумісні дипломні проекти. А далі будемо чекати на них як на вступників та наших найкращих студентів! ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ ТА КОЛЕДЖІВ, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, ОБИРАЙТЕ СВОЄ МАЙБУТТЯ! Більш детально - на сторінках нашого сайту. Звертайтесь до нас, ми чакаємо на ВАС! +38096-573-5611, Viber, Telegram, WhatsApp.


Фото 1
17.12.2020

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностейНаказ МОН Украхни про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному роціПерелік галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, базових закладів вищої освіти, голів галузевих конкурсних комісій у 2020-2023 роках


05.12.2020Викладачі нашої кафедри Габрусенко Євген Ігорович та Бідний Микола Семенович 4 грудня провели профорієнтаційну зустріч з випускниками ліцею «Універсум». Учні дізнались про наші спеціальності та унікальні освітні програми. Було багато запитань стосовно умов вступу та особливостей навчання. Головне – ми піклуємось про тих, хто вступає до нас на навчання, забезпечуємо все необхідне для їх успішного професійного зростання.

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ шкіл та коледжів, незабаром почнеться вступна кампанія, і головним для вас буде обрати таку спеціальність, щоб робота була до вподоби і давала гарний заробіток. Про наші спеціальності детально подивіться на відповідних сторінках нашого сайту, обирайте, не гайте часу! Завжди будемо раді спілкуватися з вами, звертайтесь +38096-573-56-11 Viber, Telegram, WhatsApp.


Фото 1
28.11.2020На базі нашої кафедри 26-27 листопада проходила секція «Електроніка» Всеукраїнської науково-технічної конференції «Проблеми аеронавігації, електроніки та телекомунікації». Наші викладачі разом зі студентами взяли активну участь, секція «Електроніка» налічувала 31 учасник. Робота секції відбувалась дистанційно, але завдяки якісної організації всім була надана можливість виступу, включаючи представників інших навчальних закладів та науково-виробничих установ України. Жвавий інтерес викликали виступи професорів Білецького А.Я., Бойко І.Ф., Азнакаєва Е.Г., доцентів Ключко О.М., Мірошниченко О.С. та їхніх студентів. Бажаємо всім подальшого зростання в обраних галузях науки та техніки!

ПРОГРАМА
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

«ПРОБЛЕМИ АЕРОНАВІГАЦІЇ,
ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ»

26–27 листопада 2020 р.
29.08.2020

Результати фахових вступних випробувань по кафедрі електроніки (скорочений термін навчання) 2020 р.Результати випробувань в pdf (за спеціальністю 153 «Мікро- та наносистемна техніка»)
Результати випробувань в pdf (за спеціальністю 171 «Електроніка»)


153 «Мікро- та наносистемна техніка»


Прізвище, ім’я, по батькові ФВ
1. Амоший І.А. 191
2. Бабак О.В. 192
3. Батечко О.А. 188
4. Булига І.С. 196
5. Бутович А.О. 190
6. Вівтанець В.В. 191
7. Войцех Я.Ф. 185
8. Горбаченко К.Ю. 180
9. Горіцький В.А. 170
10. Динниченко С.О. 190
11. Здоровий О.Р. 195
12. Кияшко Д.О. 188
13. Кірсанов Д.О. 199
14. Ковінько В.А. 185
15. Корпало П.М. 180
16. Крижанівський К.В 196
17. Кришень В.О. 178
18. Курний М.О. 184
19. Лук`яненко Д.Є. 192
20. Лутаєв О.О. 190
21. Муравйов Д.М. 181
22. Оверчук Є.В. 183
23. Орел Д.О. 185
24. Сахно Д.Р. 180
25. Сквирський В.В. 195
26. Скрипніков М.С. 190
27. Сокол К.С. 190
28. Стецишин О.С. 198
29. Супрун А.В. 195
30. Фандєєв Р.М. 193
31. Шевчук В.С. 190 190


171 «Електроніка»


Прізвище, ім’я, по батькові ФВ
1. Амоший І.А. 192
2. Бабак О.В. 180
3. Батечко О.А. 175
4. Булига І.С. 197
5. Бутович А.О. 195
6. Веклич В.С. 182
7. Войцех Я.Ф. 185
8. Горбаченко К.Ю. 187
9. Горіцький В.А. 180
10. Димар Д.І. 190
11. Динниченко С.О. 190
12. Жаворонков І.О. 180
13. Карпов Д.А. 198
14. Кияшко Д.О. 192
15. Кірсанов Д.О. 198
16. Ковінько В.А. 190
17. Коротаєв М.О. 197
18. Корпало П.М. 180
19. Костюк О.І. 190
20. Котеленець І.М. 188
21. Крижанівський К.В 193
22. Кришень В.О. 160
23. Курний М.О. 192
24. Литвиненко Б.В. 190
25. Ліптуга М.Б. 198
26. Лутаєв О.О. 196
27. Малашенко Ю.Ю. 189
28. Медвідь А.Г. 181
29. Мошківський А.В. 192
30. Муравйов Д.М. 185
31. Несват В.А. 190
32. Оверчук Є.В. 175
33. Орел Д.О. 190
34. Павленко П.С. 190
35. Прядка О.О. 180
36. Сахно Д.Р. 185
37. Сквирський В.В. 196
38. Скрипніков М.С. 193
39. Сокол К.С. 190
40. Стецишин О.С. 195
41. Супрун А.В. 193
42. Суриков А.Г. 185
43. Сухенко В.О. 185
44. Тарасенко А.П. 180
45. Таращанський М.В. 190
46. Таращанський О.В. 180
47. Фандєєв Р.М. 190
48. Фоломєєв М.О. 190
49. Хобта Д.А. 185
50. Шевченко Є.І. 185
51. Шевчук В.С. 190


25.05.2020

Тези конференції "Політ"

POLIT. Challenges of science today, 1-3 April 2020


20.05.2020

Чому саме НАУ? Причин багато, але ми спробували підібрати 5 основних, за якими наші майбутні абітурієнти зможуть зробити впевнений вибір та приєднатися до родини НАУ:

Причина №1

Причина №2

Причина №3

Причина №4

Причина №5
24.04.2020

24 квітня завідувач кафедри Ф.Яновський та відповідальний за профорієнтацію Є.Габрусенко провели онлайн-зустріч з випускниками кращої школи Подільського району - ЗОШ №6 м. Києва. Під час зустрічі обговорено питання стосовно вступу та особливостей навчання. Завідувач кафедри акцентував увагу на перспективах міжнародного співробітництва та подальшого працевлаштування випускників. ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ ТА КОЛЕДЖІВ, НЕ ГАЙТЕ ЧАСУ ТА ОБИРАЙТЕ СВОЄ МАЙБУТТЯ!


Фото 1
06.03.2020

Наближаєься вступна кампанія, коли випускники шкіл, ліцеїв та коледжів обиратимутиь своє майбуття. Тому наш колектив проводить активну профорієнтаційну роботу серед молоді міста Києва (фото 1) та інших міст. Завідувач кафедри Ф.Яновський (фото 2) та доцент Є.Габрусенко (фото 3) беруть у цьому безпосередню участь. Ми також налаштовуємо звязки з керівництвом системи освіти у питаннях поширення інформації про спеціальності нашої кафедри (фото 4). Українська молодь із задоволенням слухає про стримкий розвиток вітчизняної цивільної авіації та підприємств авіакосмічної галузі (фото 5). ОТЖЕ, МИ РАДИМО УСІМ ВИПУСКНИКАМ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НЕ ЗВОЛІКАТИ З ВИБОРОМ ПЕРСПЕКТИВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ! Про них можна дізнатись на сторінках нашого сайту.


Фото 1                Фото 2                Фото 3                Фото 2                Фото 3
24.02.2020

За самовіддану роботу з обдарованою молоддю України, грамотою було нагороджено Навроцького Дениса Олександровича, наукового кервівника учасників Всеукраїнського конкурсу "ТЕХНО Україна 2020", національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів ISEF-2020.


Фото 1
18.02.2020

17 лютого нашу кафедру відвідали активісти випускового курсу Коледжу інженерії та управління. Їх гостинно зустріли зав. кафедрою Ф. Яновський, професор В.Уланський, доцент Є.Габрусенко та старший викладач М.Бідний (фото 1). Майбутні абітурієнти дізнались про особливості навчання та подальшого працевлаштування (фото 2), були задоволені обладнанням лабораторій (фото 3). Юнаки та дівчата, обирайте своє майбутнє! Докладно про кафедру та випускові спеціальності можна дізнатись на сторінках сайту.


Фото 1                Фото 2                Фото 3
24.01.2020

23 січня представник нашої кафедри Габрусенко Євген Ігорович взяв участь у заході "День друзів НАУ", що проводився в Київському коледжі комп'ютерних технологій та економіки. Відбулась зустріч зі студентами випускового курсу спеціальностей "Радіотехніка", "Електроніка" та "Інженерія програмного забезпечення", а також з учнями старших класів прилеглих шкіл. Під час зустрічі Габрусенко Є.І. від імені колективу кафедри та факультету висловив вдячність директорові коледжу Паранічу Віктору Петровичу за чудових випускників колледжу (фото 1), яких ми приймаємо на навчання вже протягом 20-ти років. Відбулась дуже тепла зустріч зі школярами та студентами коледжу (фото 2), на якій вони дізнались про особливості навчання та подальше працевлаштування (фото 3).

Запрошуємо всіх випускників шкіл та коледжів навчатись за спеціальностями 153 "Мікро- та наносистемна техніка" і 171 "Електроніка", про які більш детально можна дізнатись на сторінках нашого сайту.

Не зволікайте, обирайте професію за своїм уподобанням!


Фото 1                Фото 2                Фото 3
21.01.2020

Титульні дипломних робіт здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальностей 171 "Електроніка" та 153 "Мікро- та наносистемна техніка"ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Електронні системи»

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Фізична та біомедична електроніка»


12.12.2019

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИПЛОМНІ РОБОТИ (ПРОЕКТИ) ВИПУСКНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

08.11.2019

Результати Кваліфікаційного іспиту по кафедрі електронікиРезультати Кваліфікаційного іспиту в doc


171 "Електроніка"
Електронні системи


1. Гуль В.В. КВ10410783 85 Добре В
2. Коваленко М.О. КВ10410790 64 Задов. E
3. Коржа Д.В. КВ10410833 78 Добре C
4. Корчан В.М. КВ10410791 78 Добре C
5. Крижова Л.А. КВ10410794 72 Задов. D
6. Крохін А.П. - 63 Задов. E
7. Мелешко О.І. КВ10410804 87 Добре B
8. Обозюк С.С. КВ10410247 Не з'явив. - -
9. Олійник А.О. КВ10410237 91 Відм. A
10. Панін С.В. - 75 Добре C
11. Першков Р.В. КВ10410807 77 Добре C
12. Піроженко І.С. КВ10410809 75 Добре C


153 "Мікро- та наносистемна техніка"
Фізична та біомедична електроніка


1. Владимиров Є.С. КВ10410222 90 Відм. А
2. Денисов І.І. КВ10410224 87 Добре В
3. Довгаль А.О. КВ10410225 79 Добре С
4. Драміна Д.Ф. КВ10410226 74 Задов. D
5. Дробот А.В. - 74 Задов. D
6. Корабльов Д.Г. КВ10410227 85 Добре В
7. Косов А.О. - 92 Відм. А
8. Медик І.В. КВ10410234 93 Відм. А
9. Мендус О.В. КВ10410246 88 Добре В
10. Наконечний В.Р. КВ10410235 76 Добре С
11. Царук Д.І. КВ10410244 91 Відм. А


17.10.2019

Студентське космічне бюро НАУСтуденти кафдери електроніки, члени СКБ Sky увійшли у склад Студентського космічного бюро НАУ, яке буде розроляти супутник у рамках угоди між НАУ і Космічним агентсвом України. У космос його відправить НАУ. Відбулася велика нарада у залі засідань Вченої ради. Всі студенти, що сидять за столом, є членами СКБ Sky кафедри електроніки.


Фото 1                    Фото 2


10.09.2019

ПРОГРАМИ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ
Галузь: 17 «Електроніка та телекомунікації»
Спеціальність: 171 «Електроніка»
Спеціалізація: «Електронні системи»
Галузь: 15 «Автоматизація та приладобудування»
Спеціальність: 153 «Мікро- та наносистемна техніка»
Спеціалізація: «Фізична та біомедична електроніка»
Освітній ступінь «Магістр»ПРОГРАМА КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ (Галузь: 17 «Електроніка та телекомунікації»)
ПРОГРАМА КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ (Галузь: 15 «Автоматизація та приладобудування»)


28.07.2019

Результати випробувань по кафедрі електроніки (28.07.2019)Результати випробувань (28.07.2019) в pdf (153 Мікро та наноелектроніка)
Результати випробувань (28.07.2019) в pdf (171 Електронні технології інтернету речей)


153 Мікро та наноелектроніка


Прізвище, ім’я, по батькові ФВ
1. Кравець В.М. 91
2. Кравець М.М. 90
3. Теселько А.О. 90
4. Калетин М.Р. 92
5. Перебейніс Д.С. 89
6. Яценко В.І. 91
7. Шлапак В.В. 88
8. Мамедов П.Н. 92
9. Пашолок М.М. 92
10. Хоминіч І.С. 91
11. Одинець А.А. 92
12. Семененко А.В. 90
13. Вербицький В.В. 95
14. Криволап Г.П. 92
15. Цимбалюк М.Р. 93
16. Панасюк Д.І. 83
17. Ляшко Д.Г. 80
18. Любченко А.Л. 79
19. Мальчик О.В. 90
20. Макаренко М.Р. 90
21. Марченко Д.В. 86
22. Кондратюк М.А. 86
23. Горбик Д.О. 75


171 Електронні технології інтернету речей


Прізвище, ім’я, по батькові ФВ
1. Ляшко Д.Г. 97
2. Баковецький Р.М. 90
3. Горбик Д.О. /td> 90
4. Панасюк Д.І. 95
5. Кондратюк М.А. 100
6. Кравець М.М. 75
7. Кравець В.М. 75
8. Любченко А.Л. 80
9. Калетин М.Р. 75
10. Яценко В.І. 75
11. Мамедов П.Н. 75
12. Хоминіч І.С. 75
13. Семененко А.В. 75
14. Вербицький В.В. 80
15. Мальчик О.В. 80
16. Макаренко М.Р. 80


06.07.2019

Результати фахових випробувань на „Магістр” по кафедрі електроніки 05.07.2019Результати фахових випробувань 05.07.2019 в pdf


153 Фізична та біомедична електроніка


№ пор. Прізвище, ім’я, по батькові студента Оцінка
1. БОРСУК Андрій Олегович 179
2. ГОРБАРЧУК Максим Сергійович 148
3. ДЕНИСКО Тетяна Костянтинівна 163
4. ДУДКА Владислав Сергійович 120
5. ЖИТЧЕНКО Владислав Русланович 145
6. КОВАЛЬЧУК Павло Романович 146
7. ПЕДЬКО Олександр Миколайович 165
8. КОРСУНСЬКИЙ Вадим Андрійович 175


171 Електронні системи


№ пор. Прізвище, ім’я, по батькові студента Оцінка
1. БЛОНСЬКИЙ Назар Володимирович 165
2. БОНДАРЕНКО Микола Іванович 168
3. КОРСУНСЬКИЙ Вадим Андрійович 132
4. КРІТ Сергій Валентинович 183
5. МЕЛЕШКО Сергій Ігорович 167
6. МИРОНОВ Денис Олександрович 126
7. МІЛЬКЕ Денис Геннадійович 180
8. МОЖИНА Юлія Юріївна 164
9. МЯКИШЕВ Ілля Костянтинович 181
10. ОБОЛОНИК Антон Сергійович 184
11. ПЕРЕДЕРІЙ Тетяна Олександрівна 161
12. ПІДДУБЧЕНКО Анастасія Русланівна 180
13. ПОЛЯКОВ Євген Володимирович 181
14. СОКОЛОВСЬКИЙ Кирило Борисович 166
15. ЦАРЬ Юрій Юрійович 184
16. ШИРОКОРАДЮК Сергій Володимирович 174
17. ШКАРІВСЬКИЙ Владислав Ігорович 170
18. ШУБА Ярослав Олегович 160


171 Електронні системи (заочна)


№ пор. Прізвище, ім’я, по батькові студента Оцінка
1. АЛФЬОРОВ В.О. 153
2. БОБИРЕНКО Максим Олексійович 164
3. КРИВЕНКО Дмитро Олександрович 166
4. КРУГЛЯК Микола Володимирович 149
15.05.2019

Відкриття секції "Робототехніка та інформаційні технології"
Малої академії наук

15 травня 2019 року представниками кафедр електроніки та радіоелектронних пристроїв та систем відбулось відкриття секції "Робототехніка та інформаційні технології" Малої академії наук у Фінансовому ліцеї м. Києва.
На фото:
1. Вступна промова директора ліцею Шукевича Ю.В. разом з майбутніми керівниками секції А. Ковальчуком, К. Новіковим, В. Копою, Є. Габрусенко.
2. Студенти з кафедри електроніки А. Ковальчук, К. Новіков та В. Копа демонструють автоматизовану систему дистанційного керування.
3. Проведення майстер-класу з робототехніки та інформаційних технологій.
4. Ліцеїсти та викладачі захоплені побаченим та почутим.
5. Директор ліцею пропонує учням взяти участь у науково-дослідних проектах.
Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5
29.03.2019

Ректор Ісаєнко Володимир Миколайович нагородив студентів кафедри електроніки ФАЕТ гр.213 Новікова Костянтина Андрійовича, Ковальчука Арсена Віталійовича та Полторацького Дмитра Анатолійовича, грамотами за активну учать у науково-дослідному, громадському та культурному житті університету


Фото 1
28.01.2019

День пам'яті Героїв Крут

29 січня українці відзначають день пам'яті Героїв Крут 29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.
УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ
АРХІВ НОВИН (2013-2018 р.р.)