Мазек
Євгеній Іванович


провідний фахівець

Специалист кафедры

Народився 11 квітня 1933 року в селі Малиновка Новгородської області.

У 1941 році з початком війни, коли фашистські війська личили до Новгорода, сім'я була евакуйована в Красноярський край. Там, в місті Інгаш, поступив в школу, а в 1951 році закінчив середню школу №7 міста Канська Красноярського краю. У 1951 році сім'я повернулася до Новгорода.

У 1953 був прикликаний в Радянську Армію і направлений вчитися у Вільнюське радіотехнічне училище військ ППО країни, яке закінчив з відзнакою в 1956 році і був направлений для проходження служби у військах.

Обіймав посаду техніка РЛС, начальника РЛЛ. У 1959 році поступив в Київський інститут інженерів цивільної авіації на заочне відділення і в 1965 закінчив його. До 1983 року проходіл службу в Київському вищому радіотехнічному училищі ППО країни (спочатку на посаді молодшого наукового співробітника в науково-дослідній лабораторії, а потім старшого помічника начальника учбового відділу училища).

За час проходження служби в Радянській Армії був нагороджений рядом медалей Міністром оборони СРСР і командувачем військами ППО за зразкове виконання службового обов'язку.

У грудні 1983 року був звільнений з лав Радянській Армії в запас за віком.

У січні 1984 року почав працювати на кафедрі радіоелектроніки.

Має ряд друкарських наукових праць в співавторстві (близько 20) і авторський патент на винахід, який демонструвався на ВДНХ СССР і був удостоєний срібної медалі.