НОВИНИ КАФЕДРИ

12.10.2021Студент Максим Дашко з Київський національний університет імені Тараса Шевченка за допомогою СКБ “Sky” при кафедрі електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей Національного авіаційного університету створив автоматичний хімічний дозатор, що в складі наборів для титрування спрощує проведення експериментів без зайвих витрат. Нагадаємо, що Максим виграв всі три тури конкурсів від Малої академія наук України в Україні, а у Гонконгу представляв Україну на міжнародному конкурсі.
Керівник СКБ “Sky”, к.т.н. Денис Навроцкий є одним з керівників Максима.
Детальніше про конкурс у Гонконгу: https://ce.hkfyg.org.hk/gystb/


Фото 1


02.10.2021

УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ BITREK ВСТАНОВИЛА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ З ЕЛЕКТРОННИХ ТЕХНОЛОГІЙ ІНТЕРНЕТУ РЕЧЕЙ
Фото 1


Керівник відділу фото-, відеомоніторингу компанії Bitrek Попков Владислав Кирилович презентує обладнання своєї компанії.


Фото 2


01.10.2021

Конкурсні заявки на грантові НДРУ вересні 2021 успішно подані і зареєстровані конкурсні заявки на грантові НДР, які використовують електронні технології інтернету речей:
1. КОНКУРС СПІЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО – ТУРЕЦЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЄКТІВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ У 2022–2023 рр. "Mobile air monitoring system for hazardous pollution alerts and fire prevention". Науковий керівник - Яновський Ф.Й. Виконавці - Карпенко В.І., Навроцький Д.О., Азнакаєв Е.Г., Семенова К.І. та студентка Лепська Я.Я.
2. Рамкова європейська програма "Горизонт" HORIZON-CL5-2021-D5-01-06 на 2022-2024 рр. "Design and digital simulation of the next generation of AVIatiONelectrICal flying systemS, Proposal Acronym: AVIONICS". Від кафедри ЕРМІТ в рамках заявки подано три проєктні технології. Лідери проєктів: Яновський Ф.Й. та Уланський В.В. Планується залучати студенітв і аспірантів.

28.09.202123 вересня Слободян Олександр Петрович захистив кандидатську дисертацію на тему «Спектральний метод перетворення сигналів у радіотехнічних системах на основі магнітооптичного перетворювача» за спеціальністю 05.12.17 у спец. раді Д 26.062.08 при НАУ. Наук. керівник Сібрук Леонід Вікторович.

Вітаємо Олександра Петровича та його керівника з цією подією!

26.08.202126 серпня доцентка нашої кафедри Щербина Ольга Алімівна успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня ДОКТОР ТЕХНІЧНИХ НАУК.

Колектив кафедри ЕРМІТ щиро вітає Ольгу Аліміну, а також її наукових консультантів професорів Яновського Фелікса Йосиповича та Ільницького Людвига Яковича.

Це значне досягнення кафедри і всього факультету.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5


22.07.2021Професор Уланський В.В. і його захищений аспірант А. Раза опублікували в журналі Heliyon (Математика) статтю «Узагальнення критеріїв мінімаксу та максиміну в грі проти природи для випадку часткової апріорної невизначеності» (https://www.sciencedirect.com/.../pii/S2405844021016017). Heliyon (Cell Press & Elsevier) належить до вищої категорії наукових журналів (Quartile Q1). Це дослідження пропонує новий критерій вибору оптимального рішення в грі проти природи в умовах часткової апріорної невизначеності. Запропонований підхід також узагальнює критерії Байєса, Вальда, Севіджа, Гурвича і Лапласа, оскільки мінімальна середня виплата (або ризик) для кожного з цих критеріїв може бути отримана з формул статті.

05.06.2021

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №195/2021За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, професору Яновському Феліксу Йосиповичу присвоєно звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»!

Кафедра вітає свого шановного колегу та бажає йому подальших успіхів!


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №195/2021Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4
04.06.2021

Сертифікату НАЗЯВО про акредитацію освітньої програми 171 "Електронні системи"Вітаємо колектив кафедри ЕРМІТ з отриманням Сертифікату НАЗЯВО про акредитацію освітньої програми 171 "Електронні системи" на наступні 5 років!


Сертифікат 171 "Електронні системи"
31.05.2021Шановні колеги, згідно порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад, в четвер 03.06.2021 відбудеться засідння кафедри, на якому обговорюватимуться кандидатури претендентів на посади завідувача кафедри, професорів, доцентів, старшого викладача та асистентів!15.04.2021На кафедрі ЕРМІТ розпочалася акредитація освітньої програми 153 "Фізична та біомедична електроніка", яку проводить Національне агенство з забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). 15-го та 16-го квітня проходять зустрічі експертної групи НАЗЯВО з керівництвом НАУ, студентами та викладачами, які задіяні в освітній програмі. Бажаємо успіхів нашим колегам!12.04.2021

Рішення за наслідками розгляду акредитаційної справи (ОП "Електронні системи" (спеціальність 171 «Електроніка»))Вітаємо колектив кафедри ЕРМІТ з успішною акредитацією ОП 171 "Електронні системи" на 5 років. Рішення ухвалене НАЗЯВО на засіданні 08 квітня 2021 р., протокол № 5 (48).

Рішення за наслідками розгляду акредитаційної справи
06.04.2021

ХХI Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»5-9 квітня 2021 року кафедра електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей взяла участь у роботі ХXІ Міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.


Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4Фото 5                    Фото 6                    Фото 7                    Фото 8


19.02.2021

До уваги випускників!
Скан
18.02.2021

До уваги студентів 4 курсу!Заява на тему кваліфікаційної роботи спеціальності 153 «Мікро- та наносистемна техніка»
ОПП «Фізична та біомедична електроніка»Заява на тему кваліфікаційної роботи спеціальності 171 «Електроніка»
ОПП «Електронні системи»Титульна сторінка кваліфікаційної роботи

03.02.2021Дирекція Національного центру «Мала академія наук України» висловила науковопедагогічному колективу та керівництву НАУ вдячність за підтримку «Малої академії наук України», спрямованої на виявлення та розвиток наукової освіти талановитої учнівської молоді.

Національний центр «Мала академія наук України» нагородила Навроцького Дениса Олександровича, доцента кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій за високий професіоналізм та активну участь у роботі журі XI Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Диплом Національного центру «Мала академія наук України» вручив в.о. проректора з наукової роботи НАУ Володимир Дружинін.

Дирекція центру висловила надію на подальшу плідну співпрацю в рамках майбутніх освітніх проектів «Малої академії наук».


Фото
01.02.2021На кафедрі ЕРМІТ розпочалася акредитація освітньої програми 171 "Електронні системи", яку проводить Національне агенство з забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). 1-го та 2-го лютого проходять зустрічі експертної групи НАЗЯВО з керівництвом НАУ, студентами та викладачами, які задіяні в освітній програмі. Бажаємо успіхів нашим колегам!29.12.2020Карантинні обмеження не заважають нам поширювати інформацію про наші можливості серед майбутніх вступників! Так, 26 грудня відбулась дистанційна зустріч координатора з профорієнтаційної роботи Габрусенко Євгена Ігоровича з випускниками Коледжу комп'ютерних технолгій та економіки (Київ, Дарниця). А вже 29 грудня активісти випускних курсів даного коледжу відвідали нашу кафедру, з дотриманням протиепідеміологічних мір. Їх зустріли доцент Габрусенко Євген Ігорович, професор Азнакаєв Емір Ганеєвич та доцент Навроцький Денис Олександрович. Особливо їхню увагу привернуло наше конструкторське бюро "Sky" на чолі з Денисом Навроцьким (фото), де вони побачили досягнення нашої студентської науково-технічної творчості. Для багатьох з відвідувачів були знайомі основні поняття з робототехніки, тому ми запросили їх виконати сумісні дипломні проекти. А далі будемо чекати на них як на вступників та наших найкращих студентів! ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ ТА КОЛЕДЖІВ, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, ОБИРАЙТЕ СВОЄ МАЙБУТТЯ! Більш детально - на сторінках нашого сайту. Звертайтесь до нас, ми чакаємо на ВАС! +38096-573-5611, Viber, Telegram, WhatsApp.


Фото 1
17.12.2020

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностейНаказ МОН Украхни про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному роціПерелік галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, базових закладів вищої освіти, голів галузевих конкурсних комісій у 2020-2023 роках


05.12.2020Викладачі нашої кафедри Габрусенко Євген Ігорович та Бідний Микола Семенович 4 грудня провели профорієнтаційну зустріч з випускниками ліцею «Універсум». Учні дізнались про наші спеціальності та унікальні освітні програми. Було багато запитань стосовно умов вступу та особливостей навчання. Головне – ми піклуємось про тих, хто вступає до нас на навчання, забезпечуємо все необхідне для їх успішного професійного зростання.

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ шкіл та коледжів, незабаром почнеться вступна кампанія, і головним для вас буде обрати таку спеціальність, щоб робота була до вподоби і давала гарний заробіток. Про наші спеціальності детально подивіться на відповідних сторінках нашого сайту, обирайте, не гайте часу! Завжди будемо раді спілкуватися з вами, звертайтесь +38096-573-56-11 Viber, Telegram, WhatsApp.


Фото 1
28.11.2020На базі нашої кафедри 26-27 листопада проходила секція «Електроніка» Всеукраїнської науково-технічної конференції «Проблеми аеронавігації, електроніки та телекомунікації». Наші викладачі разом зі студентами взяли активну участь, секція «Електроніка» налічувала 31 учасник. Робота секції відбувалась дистанційно, але завдяки якісної організації всім була надана можливість виступу, включаючи представників інших навчальних закладів та науково-виробничих установ України. Жвавий інтерес викликали виступи професорів Білецького А.Я., Бойко І.Ф., Азнакаєва Е.Г., доцентів Ключко О.М., Мірошниченко О.С. та їхніх студентів. Бажаємо всім подальшого зростання в обраних галузях науки та техніки!

ПРОГРАМА
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

«ПРОБЛЕМИ АЕРОНАВІГАЦІЇ,
ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ»

26–27 листопада 2020 р.
29.08.2020

Результати фахових вступних випробувань по кафедрі електроніки (скорочений термін навчання) 2020 р.Результати випробувань в pdf (за спеціальністю 153 «Мікро- та наносистемна техніка»)
Результати випробувань в pdf (за спеціальністю 171 «Електроніка»)


153 «Мікро- та наносистемна техніка»


Прізвище, ім’я, по батькові ФВ
1. Амоший І.А. 191
2. Бабак О.В. 192
3. Батечко О.А. 188
4. Булига І.С. 196
5. Бутович А.О. 190
6. Вівтанець В.В. 191
7. Войцех Я.Ф. 185
8. Горбаченко К.Ю. 180
9. Горіцький В.А. 170
10. Динниченко С.О. 190
11. Здоровий О.Р. 195
12. Кияшко Д.О. 188
13. Кірсанов Д.О. 199
14. Ковінько В.А. 185
15. Корпало П.М. 180
16. Крижанівський К.В 196
17. Кришень В.О. 178
18. Курний М.О. 184
19. Лук`яненко Д.Є. 192
20. Лутаєв О.О. 190
21. Муравйов Д.М. 181
22. Оверчук Є.В. 183
23. Орел Д.О. 185
24. Сахно Д.Р. 180
25. Сквирський В.В. 195
26. Скрипніков М.С. 190
27. Сокол К.С. 190
28. Стецишин О.С. 198
29. Супрун А.В. 195
30. Фандєєв Р.М. 193
31. Шевчук В.С. 190 190


171 «Електроніка»


Прізвище, ім’я, по батькові ФВ
1. Амоший І.А. 192
2. Бабак О.В. 180
3. Батечко О.А. 175
4. Булига І.С. 197
5. Бутович А.О. 195
6. Веклич В.С. 182
7. Войцех Я.Ф. 185
8. Горбаченко К.Ю. 187
9. Горіцький В.А. 180
10. Димар Д.І. 190
11. Динниченко С.О. 190
12. Жаворонков І.О. 180
13. Карпов Д.А. 198
14. Кияшко Д.О. 192
15. Кірсанов Д.О. 198
16. Ковінько В.А. 190
17. Коротаєв М.О. 197
18. Корпало П.М. 180
19. Костюк О.І. 190
20. Котеленець І.М. 188
21. Крижанівський К.В 193
22. Кришень В.О. 160
23. Курний М.О. 192
24. Литвиненко Б.В. 190
25. Ліптуга М.Б. 198
26. Лутаєв О.О. 196
27. Малашенко Ю.Ю. 189
28. Медвідь А.Г. 181
29. Мошківський А.В. 192
30. Муравйов Д.М. 185
31. Несват В.А. 190
32. Оверчук Є.В. 175
33. Орел Д.О. 190
34. Павленко П.С. 190
35. Прядка О.О. 180
36. Сахно Д.Р. 185
37. Сквирський В.В. 196
38. Скрипніков М.С. 193
39. Сокол К.С. 190
40. Стецишин О.С. 195
41. Супрун А.В. 193
42. Суриков А.Г. 185
43. Сухенко В.О. 185
44. Тарасенко А.П. 180
45. Таращанський М.В. 190
46. Таращанський О.В. 180
47. Фандєєв Р.М. 190
48. Фоломєєв М.О. 190
49. Хобта Д.А. 185
50. Шевченко Є.І. 185
51. Шевчук В.С. 190


25.05.2020

Тези конференції "Політ"

POLIT. Challenges of science today, 1-3 April 2020


20.05.2020

Чому саме НАУ? Причин багато, але ми спробували підібрати 5 основних, за якими наші майбутні абітурієнти зможуть зробити впевнений вибір та приєднатися до родини НАУ:

Причина №1

Причина №2

Причина №3

Причина №4

Причина №5
24.04.2020

24 квітня завідувач кафедри Ф.Яновський та відповідальний за профорієнтацію Є.Габрусенко провели онлайн-зустріч з випускниками кращої школи Подільського району - ЗОШ №6 м. Києва. Під час зустрічі обговорено питання стосовно вступу та особливостей навчання. Завідувач кафедри акцентував увагу на перспективах міжнародного співробітництва та подальшого працевлаштування випускників. ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ ТА КОЛЕДЖІВ, НЕ ГАЙТЕ ЧАСУ ТА ОБИРАЙТЕ СВОЄ МАЙБУТТЯ!


Фото 1
06.03.2020

Наближаєься вступна кампанія, коли випускники шкіл, ліцеїв та коледжів обиратимутиь своє майбуття. Тому наш колектив проводить активну профорієнтаційну роботу серед молоді міста Києва (фото 1) та інших міст. Завідувач кафедри Ф.Яновський (фото 2) та доцент Є.Габрусенко (фото 3) беруть у цьому безпосередню участь. Ми також налаштовуємо звязки з керівництвом системи освіти у питаннях поширення інформації про спеціальності нашої кафедри (фото 4). Українська молодь із задоволенням слухає про стримкий розвиток вітчизняної цивільної авіації та підприємств авіакосмічної галузі (фото 5). ОТЖЕ, МИ РАДИМО УСІМ ВИПУСКНИКАМ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НЕ ЗВОЛІКАТИ З ВИБОРОМ ПЕРСПЕКТИВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ! Про них можна дізнатись на сторінках нашого сайту.


Фото 1                Фото 2                Фото 3                Фото 2                Фото 3
24.02.2020

За самовіддану роботу з обдарованою молоддю України, грамотою було нагороджено Навроцького Дениса Олександровича, наукового кервівника учасників Всеукраїнського конкурсу "ТЕХНО Україна 2020", національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів ISEF-2020.


Фото 1
18.02.2020

17 лютого нашу кафедру відвідали активісти випускового курсу Коледжу інженерії та управління. Їх гостинно зустріли зав. кафедрою Ф. Яновський, професор В.Уланський, доцент Є.Габрусенко та старший викладач М.Бідний (фото 1). Майбутні абітурієнти дізнались про особливості навчання та подальшого працевлаштування (фото 2), були задоволені обладнанням лабораторій (фото 3). Юнаки та дівчата, обирайте своє майбутнє! Докладно про кафедру та випускові спеціальності можна дізнатись на сторінках сайту.


Фото 1                Фото 2                Фото 3
24.01.2020

23 січня представник нашої кафедри Габрусенко Євген Ігорович взяв участь у заході "День друзів НАУ", що проводився в Київському коледжі комп'ютерних технологій та економіки. Відбулась зустріч зі студентами випускового курсу спеціальностей "Радіотехніка", "Електроніка" та "Інженерія програмного забезпечення", а також з учнями старших класів прилеглих шкіл. Під час зустрічі Габрусенко Є.І. від імені колективу кафедри та факультету висловив вдячність директорові коледжу Паранічу Віктору Петровичу за чудових випускників колледжу (фото 1), яких ми приймаємо на навчання вже протягом 20-ти років. Відбулась дуже тепла зустріч зі школярами та студентами коледжу (фото 2), на якій вони дізнались про особливості навчання та подальше працевлаштування (фото 3).

Запрошуємо всіх випускників шкіл та коледжів навчатись за спеціальностями 153 "Мікро- та наносистемна техніка" і 171 "Електроніка", про які більш детально можна дізнатись на сторінках нашого сайту.

Не зволікайте, обирайте професію за своїм уподобанням!


Фото 1                Фото 2                Фото 3
21.01.2020

Титульні дипломних робіт здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальностей 171 "Електроніка" та 153 "Мікро- та наносистемна техніка"ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Електронні системи»

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Фізична та біомедична електроніка»


12.12.2019

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИПЛОМНІ РОБОТИ (ПРОЕКТИ) ВИПУСКНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

08.11.2019

Результати Кваліфікаційного іспиту по кафедрі електронікиРезультати Кваліфікаційного іспиту в doc


171 "Електроніка"
Електронні системи


1. Гуль В.В. КВ10410783 85 Добре В
2. Коваленко М.О. КВ10410790 64 Задов. E
3. Коржа Д.В. КВ10410833 78 Добре C
4. Корчан В.М. КВ10410791 78 Добре C
5. Крижова Л.А. КВ10410794 72 Задов. D
6. Крохін А.П. - 63 Задов. E
7. Мелешко О.І. КВ10410804 87 Добре B
8. Обозюк С.С. КВ10410247 Не з'явив. - -
9. Олійник А.О. КВ10410237 91 Відм. A
10. Панін С.В. - 75 Добре C
11. Першков Р.В. КВ10410807 77 Добре C
12. Піроженко І.С. КВ10410809 75 Добре C


153 "Мікро- та наносистемна техніка"
Фізична та біомедична електроніка


1. Владимиров Є.С. КВ10410222 90 Відм. А
2. Денисов І.І. КВ10410224 87 Добре В
3. Довгаль А.О. КВ10410225 79 Добре С
4. Драміна Д.Ф. КВ10410226 74 Задов. D
5. Дробот А.В. - 74 Задов. D
6. Корабльов Д.Г. КВ10410227 85 Добре В
7. Косов А.О. - 92 Відм. А
8. Медик І.В. КВ10410234 93 Відм. А
9. Мендус О.В. КВ10410246 88 Добре В
10. Наконечний В.Р. КВ10410235 76 Добре С
11. Царук Д.І. КВ10410244 91 Відм. А


17.10.2019

Студентське космічне бюро НАУСтуденти кафдери електроніки, члени СКБ Sky увійшли у склад Студентського космічного бюро НАУ, яке буде розроляти супутник у рамках угоди між НАУ і Космічним агентсвом України. У космос його відправить НАУ. Відбулася велика нарада у залі засідань Вченої ради. Всі студенти, що сидять за столом, є членами СКБ Sky кафедри електроніки.


Фото 1                    Фото 2


10.09.2019

ПРОГРАМИ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ
Галузь: 17 «Електроніка та телекомунікації»
Спеціальність: 171 «Електроніка»
Спеціалізація: «Електронні системи»
Галузь: 15 «Автоматизація та приладобудування»
Спеціальність: 153 «Мікро- та наносистемна техніка»
Спеціалізація: «Фізична та біомедична електроніка»
Освітній ступінь «Магістр»ПРОГРАМА КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ (Галузь: 17 «Електроніка та телекомунікації»)
ПРОГРАМА КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ (Галузь: 15 «Автоматизація та приладобудування»)


28.07.2019

Результати випробувань по кафедрі електроніки (28.07.2019)Результати випробувань (28.07.2019) в pdf (153 Мікро та наноелектроніка)
Результати випробувань (28.07.2019) в pdf (171 Електронні технології інтернету речей)


153 Мікро та наноелектроніка


Прізвище, ім’я, по батькові ФВ
1. Кравець В.М. 91
2. Кравець М.М. 90
3. Теселько А.О. 90
4. Калетин М.Р. 92
5. Перебейніс Д.С. 89
6. Яценко В.І. 91
7. Шлапак В.В. 88
8. Мамедов П.Н. 92
9. Пашолок М.М. 92
10. Хоминіч І.С. 91
11. Одинець А.А. 92
12. Семененко А.В. 90
13. Вербицький В.В. 95
14. Криволап Г.П. 92
15. Цимбалюк М.Р. 93
16. Панасюк Д.І. 83
17. Ляшко Д.Г. 80
18. Любченко А.Л. 79
19. Мальчик О.В. 90
20. Макаренко М.Р. 90
21. Марченко Д.В. 86
22. Кондратюк М.А. 86
23. Горбик Д.О. 75


171 Електронні технології інтернету речей


Прізвище, ім’я, по батькові ФВ
1. Ляшко Д.Г. 97
2. Баковецький Р.М. 90
3. Горбик Д.О. /td> 90
4. Панасюк Д.І. 95
5. Кондратюк М.А. 100
6. Кравець М.М. 75
7. Кравець В.М. 75
8. Любченко А.Л. 80
9. Калетин М.Р. 75
10. Яценко В.І. 75
11. Мамедов П.Н. 75
12. Хоминіч І.С. 75
13. Семененко А.В. 75
14. Вербицький В.В. 80
15. Мальчик О.В. 80
16. Макаренко М.Р. 80


06.07.2019

Результати фахових випробувань на „Магістр” по кафедрі електроніки 05.07.2019Результати фахових випробувань 05.07.2019 в pdf


153 Фізична та біомедична електроніка


№ пор. Прізвище, ім’я, по батькові студента Оцінка
1. БОРСУК Андрій Олегович 179
2. ГОРБАРЧУК Максим Сергійович 148
3. ДЕНИСКО Тетяна Костянтинівна 163
4. ДУДКА Владислав Сергійович 120
5. ЖИТЧЕНКО Владислав Русланович 145
6. КОВАЛЬЧУК Павло Романович 146
7. ПЕДЬКО Олександр Миколайович 165
8. КОРСУНСЬКИЙ Вадим Андрійович 175


171 Електронні системи


№ пор. Прізвище, ім’я, по батькові студента Оцінка
1. БЛОНСЬКИЙ Назар Володимирович 165
2. БОНДАРЕНКО Микола Іванович 168
3. КОРСУНСЬКИЙ Вадим Андрійович 132
4. КРІТ Сергій Валентинович 183
5. МЕЛЕШКО Сергій Ігорович 167
6. МИРОНОВ Денис Олександрович 126
7. МІЛЬКЕ Денис Геннадійович 180
8. МОЖИНА Юлія Юріївна 164
9. МЯКИШЕВ Ілля Костянтинович 181
10. ОБОЛОНИК Антон Сергійович 184
11. ПЕРЕДЕРІЙ Тетяна Олександрівна 161
12. ПІДДУБЧЕНКО Анастасія Русланівна 180
13. ПОЛЯКОВ Євген Володимирович 181
14. СОКОЛОВСЬКИЙ Кирило Борисович 166
15. ЦАРЬ Юрій Юрійович 184
16. ШИРОКОРАДЮК Сергій Володимирович 174
17. ШКАРІВСЬКИЙ Владислав Ігорович 170
18. ШУБА Ярослав Олегович 160


171 Електронні системи (заочна)


№ пор. Прізвище, ім’я, по батькові студента Оцінка
1. АЛФЬОРОВ В.О. 153
2. БОБИРЕНКО Максим Олексійович 164
3. КРИВЕНКО Дмитро Олександрович 166
4. КРУГЛЯК Микола Володимирович 149
15.05.2019

Відкриття секції "Робототехніка та інформаційні технології"
Малої академії наук

15 травня 2019 року представниками кафедр електроніки та радіоелектронних пристроїв та систем відбулось відкриття секції "Робототехніка та інформаційні технології" Малої академії наук у Фінансовому ліцеї м. Києва.
На фото:
1. Вступна промова директора ліцею Шукевича Ю.В. разом з майбутніми керівниками секції А. Ковальчуком, К. Новіковим, В. Копою, Є. Габрусенко.
2. Студенти з кафедри електроніки А. Ковальчук, К. Новіков та В. Копа демонструють автоматизовану систему дистанційного керування.
3. Проведення майстер-класу з робототехніки та інформаційних технологій.
4. Ліцеїсти та викладачі захоплені побаченим та почутим.
5. Директор ліцею пропонує учням взяти участь у науково-дослідних проектах.
Фото 1                    Фото 2                    Фото 3                    Фото 4                    Фото 5
29.03.2019

Ректор Ісаєнко Володимир Миколайович нагородив студентів кафедри електроніки ФАЕТ гр.213 Новікова Костянтина Андрійовича, Ковальчука Арсена Віталійовича та Полторацького Дмитра Анатолійовича, грамотами за активну учать у науково-дослідному, громадському та культурному житті університету


Фото 1
28.01.2019

День пам'яті Героїв Крут

29 січня українці відзначають день пам'яті Героїв Крут 29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.
УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ
АРХІВ НОВИН (2013-2018 р.р.)